reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wiem że trzeba się zapisać, ale nie wiedziałam że tak odległe terminy :D Dzięki za uprzedzenie!


Dzięki za wsparcie! Tak myślę i podejrzewam że jednak się zgodzi, z małym oporem pod względem kubeczka :D Ale on pragnie dziecka dłużej niż ja więc myślę że zrobi wszystko co trzeba byśmy się zbliżyli do celu :) Ja 2 ostatnie cykle odpuściłam psychicznie i bez testów owu, miałam nadzieję na ten cykl i spontan więc tak ciu ciut przykro i hormony szaleją, ale chyba nie tędy droga i teraz nastawiam się na działanie [emoji109] Najbliższa owu prognozowana w urodziny, a ewentualne testowanie w rocznicę ślubu, będzie działaaaane, byłoby pięknie! [emoji304][emoji847]

Wybraliście miejsce, w którym będziecie chcieli to badanie wykonać? Słyszałam, ze warunki w różnych miejscach są bardzo różne, z ciekawości będę czekać na relacje [emoji16] my mieliśmy fajna miejscówkę i faktycznie trzeba czekać na termin, ale za to wyniki są bardzo szybko [emoji3526][emoji1696]
 
reklama
Kochane wczoraj kłucie jajnika solidne, według kalendarzyka owulacja nastąpi jutro. Kiedy jest kłucie jajnika zazwyczaj jest przed owu czy po?
 
Kochane wczoraj kłucie jajnika solidne, według kalendarzyka owulacja nastąpi jutro. Kiedy jest kłucie jajnika zazwyczaj jest przed owu czy po?
U mnie jakieś 2 dni przed. Kiedyś myślałam, że to właśnie owulacja, bo naczytalam się, że kłuje, jak pęcherzyk pęka, ale testy owu robione kilka cykli z rzędu utwierdziły mnie w przekonaniu, że u mnie kłucie oznacza chyba wzrost pęcherzyka.
 
Wiem że trzeba się zapisać, ale nie wiedziałam że tak odległe terminy :D Dzięki za uprzedzenie!


Dzięki za wsparcie! Tak myślę i podejrzewam że jednak się zgodzi, z małym oporem pod względem kubeczka :D Ale on pragnie dziecka dłużej niż ja więc myślę że zrobi wszystko co trzeba byśmy się zbliżyli do celu :) Ja 2 ostatnie cykle odpuściłam psychicznie i bez testów owu. Miałam trochę nadzieję na ten cykl i spontan więc tak ciu ciut przykro, do tego hormony szaleją, ale chyba nie tędy droga i teraz nastawiam się na działanie 👊 Najbliższa owu prognozowana w urodziny, a ewentualne testowanie w rocznicę ślubu, będzie działaaaane, byłoby pięknie! 🌈🤗
kochana ja świrowałam niesamowicie w szczególności podczas lockdownu bo nie chodziłam do pracy i czasu wolnego multum testy owu robione po kilka razy dziennie do samego okresu raz mi wyszedł przed okresem pozytywny wpisuje w neta ciąża niby od razu nakręcona co kończyło się jak wiadomo łzami kłótniami z partnerem bo nie mogłam sobie z tym poradzić doszukiwanie się objawów itp itd ale wróciłam do pracy czasu było bardzo mało i postanowiłam ze nie będę kupować ani testów owu ani nic i ze będziemy to robić tak po prostu No i brałam kompleks witamin bardzo polecanych ludzie pisali ze po skończeniu drugiego opakowania zachodzili w ciąże mimo ze wcześniej próbowali kilka lat i uwierz robiąc teraz ten test ciążowy byłam przekonana na 100% ze się nie udało ale jaki był szok także trzymam kciuki i odpuść totalnie a zaskoczy powodzenia ❤️
 
U mnie jakieś 2 dni przed. Kiedyś myślałam, że to właśnie owulacja, bo naczytalam się, że kłuje, jak pęcherzyk pęka, ale testy owu robione kilka cykli z rzędu utwierdziły mnie w przekonaniu, że u mnie kłucie oznacza chyba wzrost pęcherzyka.
No właśnie dziś wyszedł piękny test dwie kreski na owulacyjnym i temp 37,5:)
 
reklama
Do góry