reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
kochana ja świrowałam niesamowicie w szczególności podczas lockdownu bo nie chodziłam do pracy i czasu wolnego multum testy owu robione po kilka razy dziennie do samego okresu raz mi wyszedł przed okresem pozytywny wpisuje w neta ciąża niby od razu nakręcona co kończyło się jak wiadomo łzami kłótniami z partnerem bo nie mogłam sobie z tym poradzić doszukiwanie się objawów itp itd ale wróciłam do pracy czasu było bardzo mało i postanowiłam ze nie będę kupować ani testów owu ani nic i ze będziemy to robić tak po prostu No i brałam kompleks witamin bardzo polecanych ludzie pisali ze po skończeniu drugiego opakowania zachodzili w ciąże mimo ze wcześniej próbowali kilka lat i uwierz robiąc teraz ten test ciążowy byłam przekonana na 100% ze się nie udało ale jaki był szok także trzymam kciuki i odpuść totalnie a zaskoczy powodzenia [emoji3590]

A jaki kompleks witamin brałaś? [emoji4]
 
Cześć Dziewczyny
Dołączyłam do Waszej grupy :) Chciałam spytać czy po przebyciu Covid normalnie dostałyście miesiączkę w terminie czy jednak z opóźnieniem?
 
Witaj [emoji3526] Ja normalnie [emoji6]
Dzięki za odpowiedź:) Ja jestem dziś w połowie izolacji, zaczynam czuć się lepiej, ale miesiączki brak i nawet brzuch mnie jeszcze nie pobolewa. A planowaliśmy w lipcu zacząć się starać... No nic, muszę cierpliwie czekać ;)
 
Dziewczyny, tzn że nie było owulacji??
Screenshot_20210710_133224_com.huawei.browser.jpeg
 
reklama
Do góry