reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Gratulacje !!! Ja dopiero 5 dpo ale testuje już od niedzieli 7dpo bo moj maz ma urodziny we wtorek a synek w czwartek fajnie byłoby dać taki prezent... chociaż przed okresem mieć nawet mdlosci i wymioty wiec się nie sugeruje symptomami .
7dp jeszcze nawet moze nie wykazać wiec zacznij testować normalnie 9dp. we wtorek mija Ci wiec wtedy sprobuj, nie potrzebnie bedziesz się nakrecać..
 
reklama
Skoro urodziny we wtorek to po co testy w niedzielę? Zwłaszcza, że 7 dni po owulacji nie ma prawa nic pokazać?
Gratulacje !!! Ja dopiero 5 dpo ale testuje już od niedzieli 7dpo bo moj maz ma urodziny we wtorek a synek w czwartek fajnie byłoby dać taki prezent... chociaż przed okresem mieć nawet mdlosci i wymioty wiec się nie sugeruje symptomami .
 
Jutro wyjezdzam na urlop i prewencyjnie zrobilam betę. W ciąży nie jestem. Takze nie pozostaje mi nic innego jak czekać na @. W kolejnym cyklu musze przypilnować grubość endometrium. Ostatnio kilka dni po owu mialo zaledwie 6mm wiec strasznie mało. Migdaly i winko bedę sobie serwowała na urlopie żeby mu pomóc.

Wszystkim zaciążonym gratuluję 😉
 
Wyczytałam w necie że te testy owu mogą wykryć ciążę wcześniej niż testy 🤣🤣🤣🤣😅
Nawet jesli moga (co jest bzdura moim zdaniem) to Twoj nie wykazał nic bo jest negatywny 😬
Po co to sobie robic, poczekaj do terminu @ bo dalej wiesz tyle ile przed zrobieniem tego testu, czyli nic 🙃
 
reklama
Do góry