reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Przed chwilą zrobiłam test więc zadzwonię jutro z samego rana. Nigdy nie badałam progesteronu więc nie wykluczam tego. Nie sądziłam że będę tak rozbita, może to tylko kreska fabryczna?
Nie wygląda na fabryczną kreskę, bo jest całkiem wyraźne. Zadzwoń najlepiej z rana i zobaczysz co Ci ginekolog każe zbadać. I nie martw się na zapas 😘.
 
Hej czy to wygląda na fabryczna?
IMG_20210628_194838.jpeg
IMG_20210628_194841.jpeg
IMG_20210628_194843.jpeg
 
A ile po ovitrelle masz owulację ?
Jestem ciekawa, bo mnie czeka chyba wspomaganie rozrodu i boję się zastrzyku bardzo.
Pozwolę sobie odpowiedzieć bo tez jestem po 2 zastrzykach z Ovitrelle ;)
Owulacja występuje od 24-36h po podaniu zastrzyku. U mnie dwukrotnie potwierdzona po 24h.
Zastrzyk mnie nic nie bolał, zadnych skutków ubocznych , kompletnie nic :) Takze nie taki diabel straszny :)
Czeka Cie chyba? Czyli jeszcze nic pewnego? Tym bardziej sie nie nakręcaj :)
 
reklama
Do góry