reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć Dziewczyny ☺️
Chyba powolutku będę się z Wami żegnać, ale mam nadzieję, że do zobaczenia na ciążowych forach ❤️
Powtórzyłam dziś test, kreska jest wyraźniejsza, chociaż nadal nie jakoś super intensywna. Krew na betę i proga już pobrana, więc zostaje mi czekać na wyniki.
Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, niech dwie krechy się tutaj posypią!
Cudnie!
Spokojnej ciąży życzę!
 
Pęcherzyki powietrza w jajnikach utrudniają zajście w ciążę?
Nie wiem czy pęcherzyki powietrza mogą być w jajnikach 🤷‍♀️ , to by raczej była jakaś ostra patologia wymagająca interwencji lekarskiej. W tym wpisie z grudnia chodziło o pęcherzyki jajnikowe (mogą dojrzeć do bycia pęcherzykami Graafa), wielopęcherzykowatość to typowy objaw zespołu policystycznych jajników
 
Jestem w kropce. W kwietniu poroniłam, w czerwcu raz jeden jedyny zaryzykowałam i ponowiłam starania. Tydzień temu przyszedł okres bardziej skąpy do tego plamie po dziś dzień. Myślałam że szaleją mi hormony stąd plamienia ale zrobiłam test a tam dwie cienkie kreski😔 pójście na betę mnie przeraża po wcześniejszych doświadczeniach 😔 wygląda mi to na biochem 😔
 

Załączniki

  • IMG_20210628_175639.jpg
    IMG_20210628_175639.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 125
  • IMG_20210628_175639.jpg
    IMG_20210628_175639.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 122
Wszystkie witają się na początku cyklu, a ja w połowie :D wg obliczeń i wielu statystyk jest 2-3dpo i 16dc, wczoraj po dogodnych warunkach już susza, a dziś patrzę i nadal białko jaja :O Nie wiem co o tym myśleć.... Pierwszy taki śluz był 5 dni temu, a wcześniej jeszcze wodnisty. Wczoraj byłam przekonana że okres płodny się już skończył 🤔 Tak czy siak wczoraj mnie nie było więc nie można było uskutecznić staranek, a przedwczoraj stwierdziłam że 1 dzień przerwy to za krótko 😃 zresztą byłam totalnie bez ochoty, więc skoro jest jak jest to chyba trzeba jeszcze dziś się postarać 🙂
Nie ma mnie tu tak często bo zwyczajnie nie mam czasu, ale wszystko w wolnej chwili nadrabiam. Gratulacje dla wszystkich pięknych kreseczek! 🌸 🤗🌈
Jak też jestem w połowie cyklu 😉 a w zasadzie w trakcie owulacji(chyba). Wczorsj o 14.00 wzięłam ovitrelle także teraz czekamy 😉🌷
 
Jestem w kropce. W kwietniu poroniłam, w czerwcu raz jeden jedyny zaryzykowałam i ponowiłam starania. Tydzień temu przyszedł okres bardziej skąpy do tego plamie po dziś dzień. Myślałam że szaleją mi hormony stąd plamienia ale zrobiłam test a tam dwie cienkie kreski[emoji17] pójście na betę mnie przeraża po wcześniejszych doświadczeniach [emoji17] wygląda mi to na biochem [emoji17]

Pytanie 1. W którym tc poronilas? Badalas spadki bety?
Pytanie 2. Na jakiej podstawie Ci to wyglada na biochem?
 
Pytanie 1. W którym tc poronilas? Badalas spadki bety?
Pytanie 2. Na jakiej podstawie Ci to wyglada na biochem?
Poroniłam ok 5 tygodnia, betę sprawdzałam cały czas ponieważ dosyć długo krwawiłam.
Zeszła poniżej normy laboratoryjnej. Po kontroli u ginekologa dostałam zielone światło, wszystko się samo oczyściło. Teraz nie wierzę że jest to zdrowa ciąża skoro tydzień temu miałam okres a teraz plamie 😔
 
reklama
@Sandi89 i pytanie trzecie: może masz za niski progesteron albo coś w tym stylu, stąd plamienia i trzeba ratować ciążę tabletkami. Dzwoniłaś do ginekologa?
Przed chwilą zrobiłam test więc zadzwonię jutro z samego rana. Nigdy nie badałam progesteronu więc nie wykluczam tego. Nie sądziłam że będę tak rozbita, może to tylko kreska fabryczna?
 
Do góry