reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Właśnie wróciłam z łazienki i się aż przestraszyłam, krew jest bardzo wodnista i krwistoczerwona, dosłownie jak na horrorach nigdy takiej nie miałam, zazwyczaj brunatno czerwona jest i ze śluzem i skrzepami, mam się martwić? 😱
Zdarzały mi się takie dni, głównie wtedy kiedy dochodziła do tego jakąś aktywność fizyczna i mięśnie brzucha mocniej pracowały. Potrafię wtedy siedzieć cały czas na toalecie, bo mam wrażenie, że cały czas leci... Może to też kwestia nawodnienia organizmu?
 
reklama
Zdarzały mi się takie dni, głównie wtedy kiedy dochodziła do tego jakąś aktywność fizyczna i mięśnie brzucha mocniej pracowały. Potrafię wtedy siedzieć cały czas na toalecie, bo mam wrażenie, że cały czas leci... Może to też kwestia nawodnienia organizmu?
Raczej nie, ja zawsze bardzo dużo pije bo lubię, a aktywność fizyczna taka jak zawsze
 
Zdarzały mi się takie dni, głównie wtedy kiedy dochodziła do tego jakąś aktywność fizyczna i mięśnie brzucha mocniej pracowały. Potrafię wtedy siedzieć cały czas na toalecie, bo mam wrażenie, że cały czas leci... Może to też kwestia nawodnienia organizmu?
Ufff to chyba przez clo 🤔
Screenshot_20210628_122228.jpg
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Witam się w 1dc, zaczynamy 12 cykl starań, pierwszy stymulowany się nie udał 😔
Przykro 😕 wiec co czujesz, to samo mam za soba.
„na pocieszenie” moge Ci powiedziec ze przy 1 stymulowanym cyklu rzadko sie udaje, najczesciej jest to 2-3 cykl (takie statystyki)
Ja dzis jestem w 25dc,24dpo. Czekam na @, 2 cykl stymulowany. I juz czuje ze Takze nieudany, wiec przede mna kolejna powtorka z „rozrywki” .

Oszukał którąś z was paskowy test Rossmana ciążowy? 10 dpo...zrobilam bo przeziębienie nie przechodzi, doszły zawroty glowy. A nie biorę nic oprócz apapu...Zobacz załącznik 1288161
piekna kreseczka😍 gratulacje ☺️

Cześć Dziewczyny ☺️
Chyba powolutku będę się z Wami żegnać, ale mam nadzieję, że do zobaczenia na ciążowych forach ❤️
Powtórzyłam dziś test, kreska jest wyraźniejsza, chociaż nadal nie jakoś super intensywna. Krew na betę i proga już pobrana, więc zostaje mi czekać na wyniki.
Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki, niech dwie krechy się tutaj posypią!
Gratulacje! Ile dobrych wiesci od rana 😍
 
Dziewczyny, czy któraś z Was bierze coś na wzmocnienie włosów? Biorę Pregnę Start a mam kupiony Kerabion booster. Czy mogę brać i to i to? Problem w tym, że to marcu mialam corone i od tamtej pory włosy wypadaja mi garściami.. wypadło mi 2/3 włosów.. widzę, że nowe rosną, rosną Mega szybko, ale i tak mi szkoda.. 2 lata zapuszczania.. gdyby nie to, że naturalnie mam mega gęste włosy, pewnie była bym już lysa..a i tak został mi jeno mysi ogonek :/
 
reklama
Do góry