reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Przy metforminie nie można alkoholu!!!!! Trzeba odstawić jeśli wiesz, że będzie spozywanie alkoholu
Wiesz co nie wiedziałam tego 😶 zawsze brałam i nic mi nie było. Ale tu raczej nie ma czym się chwalić. Dziękuję za informacje, na pewno będę odstawiać teraz jak będzie się szykowała jakaś impreza. Lepiej nie kusić losu . ;)
 
Wiem, że już południe, ale życzę wam miłego dnia. 🍉
Dziś 27dc, ustaliłam sama ze sobą, że testuje 3.07 chyba, że @ przyjdzie sama. Z tym cyklem to nie wiadomo. Piersi powoli zaczynają boleć, wku*** już też zaczyna wchodzić na dobry poziom 😂, ale zobaczymy czy to PMS, czy jednak ... 🤫
 
reklama
Właśnie wróciłam z łazienki i się aż przestraszyłam, krew jest bardzo wodnista i krwistoczerwona, dosłownie jak na horrorach nigdy takiej nie miałam, zazwyczaj brunatno czerwona jest i ze śluzem i skrzepami, mam się martwić? 😱
 
Do góry