reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Mała ma trochę ponad 6 miesięcy. Czekamy na drugą jedynkę, bo też opuchnięta i widać pod dziąsłem. Czytaliśmy, że pierwsze to na razie luzik i gorzej będzie z kolejnymi, więc nie chcemy jej już przy pierwszych za dużo przeciwbólowych dawać. Wczoraj dostała żel przed spaniem. I tak chyba w miarę spokojnie to przechodzi, porównując do innych opowieści [emoji854]
U mnie tez byly tylko zarwane noce i rozdraznienie. Pierwsze dwie dolne jedynki wyszly jej dopiero ok 9/10 mc zycia, a teraz poszly od razu 2 gorne jedynki + dwojka gratis. Troche gorzej. Ja sama niedawno mialam zapalenie kieszeny zebowej :D to sie lituje nad nia. Najgorsze podobno są kły.
 
reklama
Czesc dziewczyny :) również chce do was dołączyć :) ja staram się o czwartego dzidziusia. Jestem jedynaczką, stąd chec posiadania dużej rodzinki ;) Mam 35 lat, ciążę przechodzę do połowy ciezko, mdłości, wymioty. Choruje na niedoczynność tarczycy i depresję powracająca. W ciąży depresja się nasila, po ciąży wszystko się stabilizuje. Pozdrawiam staraczki :)
Witaj obys tu długo nie siedziala ;-) Mi też się marzy duża rodzina, póki co staramy się o 3 dziecko i prawdopodobnie przy 3 zostaniemy choć kto wie :-D Bierzesz leki na tą depresję? Ja miałam stany lekowo depresyjne i bez leków się nie obyło ale dzięki temu nie mam nawrotów choroby na szczęście i w ciąży też nie miałam ani po obydwu porodach. Leki cały czas biore ale małe dawki od czasu starań o dzieci.
 
Z tym, że na dziewczynkę to 3 dni przed owu, a na chłopca w dzień owu - moja kuzynka miała o tym na zajęciach z planowania rodziny na naukach przedmałżeńskich 🤷‍♀️ Ponoć chodzi o to, że plemniki z X są większe, wolniejsze i dłużej żyją, a plemniki z Y są mniejsze, szybsze, energiczne, żyją krótko. Więc 3 dni przed owulacją męskie plemniki zdążą umrzeć, a kobiecy przeżyje i urodzi się dziewczynka, jeśli dojdzie do zaplodnienia. Natomiast w dniu owu, plemniki męskie, ktore są szybsze i żywsze jako pierwsze trafią do komórki jajowej. 🤷‍♀️ Im to tak tłumaczono, pamiętam, bo mi opowiadała. :)
 
Mała ma trochę ponad 6 miesięcy. Czekamy na drugą jedynkę, bo też opuchnięta i widać pod dziąsłem. Czytaliśmy, że pierwsze to na razie luzik i gorzej będzie z kolejnymi, więc nie chcemy jej już przy pierwszych za dużo przeciwbólowych dawać. Wczoraj dostała żel przed spaniem. I tak chyba w miarę spokojnie to przechodzi, porównując do innych opowieści [emoji854]
U nas trójki, to była jakaś masakra. I u innych znajomych, to samo 🤦🏻‍♀️😪
 
reklama
Do góry