reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A ja tam polecam frytki z batata domowej roboty. Lepsze niż zwykłe 😁 z majonezem można 😂
:p jadlam z maka i moj organizm doznal szoku. Bardzo zle reaguje na "zdrowe" jedzenie XD... co widac po mojej cytologi, zaczelam o siebie dbac, zdrowa dieta, zero slodyczy, zero alko, sport - cytologia gorsza. Zalalama sie :D zaczelam zfrec kebaby, kfc, maka i chlac piwsko XD ozdrowialam :D
 
reklama
No ja wam przeciez mowie, seks uprawialam co 2 dzien wiec w owu napewno tez. Brzuch na chlopca, czulam ze to chlopak, na usg bydle wiec napewno chlopak. Juz Wojeciech mial niebieski pokoik. 20 tc usg dziewczynka XD... Tyle co z planowania plci i wierzen, ze zachcianki, brzuch czy pieknienie oznacza chlopca.
 
:p jadlam z maka i moj organizm doznal szoku. Bardzo zle reaguje na "zdrowe" jedzenie XD... co widac po mojej cytologi, zaczelam o siebie dbac, zdrowa dieta, zero slodyczy, zero alko, sport - cytologia gorsza. Zalalama sie :D zaczelam zfrec kebaby, kfc, maka i chlac piwsko XD ozdrowialam :D
To chyba muszę spróbować twojej
,, diety'' 😂
 
To chyba muszę spróbować twojej
,, diety'' 😂
Ja tak okropnie sie prowadzilam caly rok przed 1 ciaza i zaszlam w 1 cyklu XD a z moim bylym jak bylam piekna i mloda pol roku sie staralismy i nic XD wrecz sie rozstalismy. A tu mnie moj obecny upasl 20 kilo przed ciaza i gitarunia. Teraz staram sie tak nie zrec. ( wlasnie wpiepszylam paczke galaretek). Od jutra wracam na zdrowe jedzenie :D
 
:p jadlam z maka i moj organizm doznal szoku. Bardzo zle reaguje na "zdrowe" jedzenie XD... co widac po mojej cytologi, zaczelam o siebie dbac, zdrowa dieta, zero slodyczy, zero alko, sport - cytologia gorsza. Zalalama sie :D zaczelam zfrec kebaby, kfc, maka i chlac piwsko XD ozdrowialam :D
To ja tak mam z zupkami chińskimi [emoji12]
 
Ja tak okropnie sie prowadzilam caly rok przed 1 ciaza i zaszlam w 1 cyklu XD a z moim bylym jak bylam piekna i mloda pol roku sie staralismy i nic XD wrecz sie rozstalismy. A tu mnie moj obecny upasl 20 kilo przed ciaza i gitarunia. Teraz staram sie tak nie zrec. ( wlasnie wpiepszylam paczke galaretek). Od jutra wracam na zdrowe jedzenie :D
Eee tam. Od jutra się nie opłaca. Można sobie zrobić postanowienie noworoczne, którego i tak się nie będziemy trzymać 😁
 
To na pewno okres?
Kur**cy dostanę z tą moją @ [emoji2959][emoji2959][emoji2959]
Temperatura rano spadła o 0,2 do południa było czysto jakbym w życiu jeszcze okresu nie miała. Później jeden incydent na papierze i to taki nawet bym powiedziała konkretniejszy bo była kropla żywej krwi i już nawet chciałam ovarin łyknąć, ale do cholery jest znowu cisza.
W życiu tak nie miałam, zawsze moja @ to tsunami. Czy ktoś może mnie dobić? [emoji24]
 
reklama
Do góry