reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Laski dziś 5 dc, 3 tabletkę Clo dziś biorę, a test owu taki. .. już chyba nie dużo brakuję, a to nie za szybko
IMG_20210618_202528.jpeg
 
Laski dziś 5 dc, 3 tabletkę Clo dziś biorę, a test owu taki. .. już chyba nie dużo brakuję, a to nie za szybkoZobacz załącznik 1284876
Jeszcze do peaku trochę, pytanie ile : dzień? dwa? Może dawka clo za duża? I za szybko zareagowały jajniki 🤔 Na testy patrz z przymrużeniem oka, zobaczysz na monitoringu jaka jest sytuacja, kiedy idziesz?
 
Kurcze czytam wasze wypowiedzi co do nadżerki i chyba jednak zmienię lekarza. Uwielbiam go, bo jedyny ginekolog, u którego się nie krępuje, ale chyba jest tylko dla dziewczyn, którym nic się nie dzieje. Ostatnio zastanawiałam się, czy jak pójdę do niego po pół roku starań, to jakiś zareaguje, bo kiedyś powiedział mi, że mam nie panikować jeśli przez rok nic się nie wydarzy... Macie kogoś w Poznaniu do polecenia?

Brzmi jak mój ginekolog, też z Poznania :)
 
reklama
Do góry