reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
U mnie odwrotnie, ja 0rh-, mąż 0rh+.
I chętnie się dokształcę w tym temacie [emoji4]
Ja w poprzednich ciążach nie miałam problemu, tylko potem przy jakichkolwiek grubszych badaniach, po poronieniu, przy amniopunkcji dostawałam immunoglobuline.
Kolejny update plamienie ustało było go jedynie tyle co na papierze ciutka ciutka ze śluzem. Bolące sutki I brak jakichkolwiek oznak okresu. A ma przyjść w sobotę ... hmmm coś czuję ze to nie ciaza a hormony. Dziewczyny jakie badania wykonać?
Nie wiem jaka dokładnie sytuacja, ale jeśli spodziewasz się, ze mogło się udać zaciążyć to może plamienie implatacyjne? U mnie tak wyglądało [emoji846]
 
Kolejny update plamienie ustało było go jedynie tyle co na papierze ciutka ciutka ze śluzem. Bolące sutki I brak jakichkolwiek oznak okresu. A ma przyjść w sobotę ... hmmm coś czuję ze to nie ciaza a hormony. Dziewczyny jakie badania wykonać?
Poczekaj do początku cyklu i jesli czujesz potrzebę, a nie robiłaś wcześniej to zrób podstawowe w 3-5dc, chyba @podroz.w.nieznane kiedys tu zamieszczała fajna wyklejkę. A najlepiej to udaj się do gina, opisz objawy i on Cię pokieruje dalej ;)
 
Hej, wczoraj i dzisiaj testowane i druga kreska jaśniejsza, ale widoczna. Jutro chcę iść na betę. Od kilku dni takie dziwne uczucie w podbrzuszu, trochę inne jak na okres, ale podobnie. Raczej nic innego z objawów poza tym że czasem miałam takie uczucie mdłości, ale delikatne, czasem zdarzało się też przed okresem. Teraz trochę się zaniepokoiłam bo dzisiaj/jutro jest dzień spodziewanej miesiączki, a teraz na wieczór zobaczyłam u siebie różowy śluz.... Może zagnieżdżanie ale myślałam że to jest kilka dni wcześniej, a nie w dzień okresu.
 
Jestem po monitoringu, ciałko żółte jest, endo 14 mm i teraz czekać na rozwój sytuacji. Czuję taki tępy bol podbrzusze, nie nastawiam się, chociaż to ciężkie, ale mojemotto w tym cyklu to "nie ten cykl to następny"😌😌
Jestesmy chyba na podobnym „etapie”
Ja owu potwierdzona mialam w poniedzialek na monitoringu . Od wczoraj przez 14dni mam brac progesteron i czekam na dalszy rozwój sytuacji ;) dzis 13 dc. Ja bol podbrzusza czuje co jakis czas ale wiem ze to moze nic nie oznaczać. Takze czekamy razem 😉
 
Hej, wczoraj i dzisiaj testowane i druga kreska jaśniejsza, ale widoczna. Jutro chcę iść na betę. Od kilku dni takie dziwne uczucie w podbrzuszu, trochę inne jak na okres, ale podobnie. Raczej nic innego z objawów poza tym że czasem miałam takie uczucie mdłości, ale delikatne, czasem zdarzało się też przed okresem. Teraz trochę się zaniepokoiłam bo dzisiaj/jutro jest dzień spodziewanej miesiączki, a teraz na wieczór zobaczyłam u siebie różowy śluz.... Może zagnieżdżanie ale myślałam że to jest kilka dni wcześniej, a nie w dzień okresu.
Moze to byc inplantacjia, czesto występuje w dniu spodziewanej @ i niekiedy jest mylona z miesiaczka wlasnie. Idz na betę, bedziesz miala jasności;) trzymam kciuki
 
Jeśli już jest pozytywny test ciążowy to implantacja już była.
Kolejność jest taka, że najpierw zagnieżdżenie (przy którym niektóre kobiety mają plamienia), a dopiero później pozytywna beta, która może wykazać test.
Odwrotnie to nie działa.
Moze to byc inplantacjia, czesto występuje w dniu spodziewanej @ i niekiedy jest mylona z miesiaczka wlasnie. Idz na betę, bedziesz miala jasności;) trzymam kciuki
 
reklama
Do góry