reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Najważniejsze że Wam odpowiada i jesteście zadowoleni. Dobry lekarz to podstawa ;) który dzień cyklu? Daleko jeszcze do testowania? U mnie 3dc od wczoraj clo, ale dobrze reaguje, nic nie odczuwam ;) 😋
Ja we wtorek bralam ostatni raz clo, dzis lekko kul mnie jajnik prawy przy stosunku, ale tak to w porządku byle do owu
 
reklama
Bedzie dobrze, ja też się tułalam po różnych gabinetach nim trafiłam na kogos kto sensownie zaczal nami kierować. 3mam kciuki i nie poddawaj się ❤ a skąd jesteś? Bo może któraś z nas będzie w stanie polecić Ci dobrego specjalistę?
jestem z Poznania :) dziękuję Ci za dobre słowa ❤️ wczoraj byłam strasznie załamana tym wszystkim , dzisiaj już jest lepiej .Doszłam do wniosku że muszę się czymś zająć żeby czas szybciej zleciał i chyba zacznę biegać ,może jakaś jazda na rowerze itp. bo przydało by się zrzucić kilka nadprogramowych kg :)
 
Też chętnie poczytam 😉 ja na razie odczuwam zahamowanie apetytu ale tak konkretnie, że nawet nie mam smaka na nic 😑 nawet na kebaba, maczka czy coś 🤣 jem tak mało, że masakra i muszę wmusić w siebie jedzenie bo ciało pamięta, że ruszało rękami i buzią przy jedzeniu i czuję się jak nie w swoim ciele 🤣
Zazdroszczę, ja mam taką zwałkę, że mogłabym non stop jeść 🙈 ale twarda jestem i czekam aż to minie, w międzyczasie jem skyr z orzechami 😆 niestety jestem z tych, które spojrzą na paczkę chipsów i od razu ma +2kg wiec całe życie muszę sobie wszystkiego odmawiać a i tak mam sporo do zrzucenia🙄
 
Zazdroszczę, ja mam taką zwałkę, że mogłabym non stop jeść 🙈 ale twarda jestem i czekam aż to minie, w międzyczasie jem skyr z orzechami 😆 niestety jestem z tych, które spojrzą na paczkę chipsów i od razu ma +2kg wiec całe życie muszę sobie wszystkiego odmawiać a i tak mam sporo do zrzucenia🙄
No to ja po zmianie dawki na 1000mg nie mogę patrzeć na czipsy 🤣🤣🤣
 
No to ja po zmianie dawki na 1000mg nie mogę patrzeć na czipsy 🤣🤣🤣
Ja tez tak chce
I Hope Please GIF
 
Jestem po monitoringu, ciałko żółte jest, endo 14 mm i teraz czekać na rozwój sytuacji. Czuję taki tępy bol podbrzusze, nie nastawiam się, chociaż to ciężkie, ale mojemotto w tym cyklu to "nie ten cykl to następny"😌😌
 
Dziewczyny czy to jest ta słynna znienawidzona kreska fabryczna? 😒
 

Załączniki

  • E1AC823B-AAE5-4CB2-981E-51B49F5B5675.jpeg
    E1AC823B-AAE5-4CB2-981E-51B49F5B5675.jpeg
    636,4 KB · Wyświetleń: 143
  • 3BC10462-FCAC-4942-99EB-A0C9E540F790.jpeg
    3BC10462-FCAC-4942-99EB-A0C9E540F790.jpeg
    790,2 KB · Wyświetleń: 138
reklama
Do góry