reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny ;)
Ja jestem dziś 7 dpo, o ile mogę wierzyć swoim obserwacjom. Biłam się z myślami czy robić progesteron, ale jednak zrobiłam, a przy okazji Wit. B12, kwas foliowy i ferrytyne. Szukam przyczyny tych swoich dziwnych wyników z tarczycy w niedoborach. Niestety u mnie w labie nie ma badania jodu, więc pewnie za jakiś czas wybiorę się jeszcze na jod i selen gdzie indziej. Cały czas miałam złe przeczucia co do tego cyklu, a teraz to się zmieniło i wierzę w to, że może jednak zobaczę 2 kreski, ale może to wina paczki z testami, która wczoraj dotarła 🤣🙈

Miłego dnia dla Was!
 
Cześć dziewczyny ;)
Ja jestem dziś 7 dpo, o ile mogę wierzyć swoim obserwacjom. Biłam się z myślami czy robić progesteron, ale jednak zrobiłam, a przy okazji Wit. B12, kwas foliowy i ferrytyne. Szukam przyczyny tych swoich dziwnych wyników z tarczycy w niedoborach. Niestety u mnie w labie nie ma badania jodu, więc pewnie za jakiś czas wybiorę się jeszcze na jod i selen gdzie indziej. Cały czas miałam złe przeczucia co do tego cyklu, a teraz to się zmieniło i wierzę w to, że może jednak zobaczę 2 kreski, ale może to wina paczki z testami, która wczoraj dotarła 🤣🙈

Miłego dnia dla Was!
, ile tych testów? :) Ja wlasnie jak mam być szczera to nie wiem ile dp jestem. 4-5 coś koło tego. Dzisiaj miałam iść do gin na 16, ale juz nie zdążę i musze odmówić tą wizytę. 😒
Jak się czujesz? :)
 
Trochę się wczoraj podłamałam po wizycie u mojego ginekologa, nie miałam już siły się rozpisywać, bo późno wróciłam, rozmawiałam z Nim o wynikach badania nasienia i od razu powiedział, że wybraliśmy najgorszą klinikę w Poznaniu jaką mogliśmy, że te wyniki mogą być nie miarodajne, że w tej klinice wychodzi np, zerowa morfologia, a u innego androloga spoza kliniki wychodzi wszystko w porządku Wkurzyłam się, że chcieli Nas naciągnąć w sumie tylko na kasę, zgarnęli za badanie i tak na prawdę nie pełną konsultacje 400 zł i zaproponowali inseminację bez dalszej diagnostyki... No kurde, człowiek idzie po pomoc a tu patrzą tylko żeby zarobić a nie pomóc, grrrr... 😠😠
 
, ile tych testów? :) Ja wlasnie jak mam być szczera to nie wiem ile dp jestem. 4-5 coś koło tego. Dzisiaj miałam iść do gin na 16, ale juz nie zdążę i musze odmówić tą wizytę. 😒
Jak się czujesz? :)
Kupiłam 10 sztuk, ale m nadzieję, że ich niewykorzystam :D Ogólnie czuje się dobrze, chociaż odczuwam duże zmęczenie, ale to niekoniecznie musi być przez tarczycę 🤔 Szkoda, że nie zdążysz do lekarza. Myślałaś może o testach owu?
 
Ja właśnie dziś się czuje taka nawet trochę jakby mnie łamalo [emoji85] nawet pomyślałam czy się nie podziebilam gdzieś a to może być faktycznie powiązane! Ja nie czuję wilgotności, ale jak sprawdzę to co nieco tam jest, tyle tylko, że raczej taki mleczny, nierozciągliwy, lepki i w ogóle, wiec daleki od tego co opisują wszędzie jako płodny [emoji85]
u mnie z śluzem caly cykl jest tak ze jest tego sluzu mega duzo i noszę wklade zawsze.. a teraz jest tego sluzu zdecydowanie mniej ,ze wkladka jest nie potrzebna...
 
reklama
jestem z Poznania :) dziękuję Ci za dobre słowa ❤️ wczoraj byłam strasznie załamana tym wszystkim , dzisiaj już jest lepiej .Doszłam do wniosku że muszę się czymś zająć żeby czas szybciej zleciał i chyba zacznę biegać ,może jakaś jazda na rowerze itp. bo przydało by się zrzucić kilka nadprogramowych kg :)
o w miarę blisko mnie :p bo ja Okolice Kościana :D
 
Do góry