reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny, podczytuje was praktycznie codziennie, rzadko się udzielam :) Ale mam takie pytanie: Kiedy zdecydowałyście się na monitoring ? U mnie jest kwestia tego rodzaju, że nie mam owulacji, pęcherzyk mam , ale niestety nie pęka , co skutkuje torbielami krwotocznym 🤷🏼‍♀️
Ja już po pierwszym miesiącu poszłam do lekarza. Przeczuwałam że coś może być nie tak. Od tego miesiąca tj 3cykl zaczęłam monitoring. Skoro wiesz, że nie masz owulacji to na co czekasz? 😉 Im szybciej się za to weźmiesz tym szybciej dojdziesz do celu. Życzę powodzenia 🌷
 
Tylko Wy kochane piszecie ze przed okresem zazwyczaj nie wychodzi test, to dlaczego u mnie tak? 😲😲😲😲😲 Ja jestem w szoku dużym. My nie planowaliśmy dzieci więcej 😒
Mogła Ci się przesunąć owulacja i dlatego tak wcześnie wyszedł test. Gdyby nie ciąża to możliwe że po prostu wcześniej dostałabyś okres. Każdy cykl jest inny, tym bardziej jeśli niedawno urodziłaś to jeszcze nie wszystko mogło wrócić do normy i stąd ten cykl mógłby być np krótszy od poprzedniego ;) Poza tym do zagnieżdżenia może dojść już 6 dni po owulacji, plus około 2 dni na wytworzenie bety i wtedy już około 8 dpo test może wyjść pozytywny. Zalecane jest robienie testu dopiero w terminie @ dlatego że jest on wtedy najbardziej wiarygodny, wcześniej może np wyjść negatywy dlatego że nie zdąży jeszcze dojść do zagnieżdżenia. Ale pozytywny przed terminem miesiączki też jak najbardziej jest wiarygodny :)
 
Po prostu miałaś wcześniej owulacje [emoji2356]
Czy jak ja miałam cykl 45 dni a w kolejnym pozytywny test wyszedł mi w 29 dc to znaczy, że wyszedł 16 dni przed okresem?
Tylko Wy kochane piszecie ze przed okresem zazwyczaj nie wychodzi test, to dlaczego u mnie tak? [emoji44][emoji44][emoji44][emoji44][emoji44] Ja jestem w szoku dużym. My nie planowaliśmy dzieci więcej [emoji19]
 
Tylko Wy kochane piszecie ze przed okresem zazwyczaj nie wychodzi test, to dlaczego u mnie tak? [emoji44][emoji44][emoji44][emoji44][emoji44] Ja jestem w szoku dużym. My nie planowaliśmy dzieci więcej [emoji19]
Ja również się zapieralam, ze więcej nie.. I oto jestem na staraczkach2021 :) wszystko się ułoży, a z perspektywy czasu zobaczysz, że dobrze, że dziecko ma rodzeństwo
 
reklama
Tylko Wy kochane piszecie ze przed okresem zazwyczaj nie wychodzi test, to dlaczego u mnie tak? 😲😲😲😲😲 Ja jestem w szoku dużym. My nie planowaliśmy dzieci więcej 😒
Widzisz tu jest duzo wszechwiedzacych I umoralniajacych :) w mojej pierwszej ciąży tydzień przed okresem wyszedł test pozytywny blady a potem kreska każdego dnia pięknie ciemniała. :) co do objawów ciążowych to każda z nas jest inna i zna swoje ciało wie co odbiega od normy ;) znam wiele kobiet które jeszcze przed pozytywnym testem poprostu czuły ze są w ciąży bo pewne symptomy były inne niż zazwyczaj.
Ja testowalam dzis rano (10dpo) wyszla różowa blada kreska ;) zamierzam powtórzyć test jutro badz pojutrze by się upewnić a jak nic z tego to trudno jest następny cykl przecież ;) kto ma ochotę na testy nich testuje kto chce się wstrzymać niech się wstrzymuje do okresu. Myślę że nikomu to oceniać. Nie ma tu lepszych gorszych bo testują badz nie , każda robi jak czuje i jakieś wywody na ten temat są dla mnie wręcz dziwne ;)
 
Do góry