reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Witam dziewczyny w ten deszczowy dzień. Czy wy także jesteście takie niecierpliwe? Jak radzicie sobie wciągu dnia żeby przetrwać ten czas do następnych dni płodnych? Poroniłam w kwietniu jeden cykl odpuściliśmy zeby sie zregenerować psychicznie. Jutro dostane @ czekam na niego strasznie;D dzis mam różowy śluz więc raczej w terminie przyjdzie. Za 2 tygodnie jedziemy w góry akurat zaczynają mi się dni płodne mam nadzieję że ten czas będzie owocny;D
Ja dużo pracuję i wtedy o tym nie myślę, a po pracy szukam sobie zawsze jakiegoś zajęcia. Książki, Netflix, porządki w szafach, lubię też coś planować np. urlop teraz - myślę, co będziemy robić na miejscu, co wziąć ze sobą itd. I tak leci miesiąc za miesiącem [emoji846]
To wasz wyjazd zapowiada się bardzo aktywnie, pomijając nawet góry [emoji48][emoji173] a gdzie jedziecie?
 
Witam dziewczyny w ten deszczowy dzień. Czy wy także jesteście takie niecierpliwe? Jak radzicie sobie wciągu dnia żeby przetrwać ten czas do następnych dni płodnych? Poroniłam w kwietniu jeden cykl odpuściliśmy zeby sie zregenerować psychicznie. Jutro dostane @ czekam na niego strasznie;D dzis mam różowy śluz więc raczej w terminie przyjdzie. Za 2 tygodnie jedziemy w góry akurat zaczynają mi się dni płodne mam nadzieję że ten czas będzie owocny;D

dla mnie to jakas masakra 😂 jestem tak niecierpliwa ze najpierw czekam na te płodne a później to najchętniej codziennie bym testowała 😅 ja w tym czasie gotuje i pieke, codziennie coś nowego aż lodówka pęka w szwach 😂 przynajmniej w pracy się cieszą bo zawsze coś zaniosę 😂 a tak serio to chyba tylko to i praca jakoś pomagają
 
To prawda 😁😍 czekalam na to od poprzedniego sezonu 😁
Hej, to niesprawiedliwe! Ja tez mam taras i grilla ale nie mam pogody 🤨🤣

a tak ze spraw istotnych, to dziś dostałam lekkiego plamienia 😔 teraz już tylko czekać aż @ się rozkręci, ech a mógł być taki cudny prezent na urodziny 🥲
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry