reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dzień dobry, jak Wasze samopoczucie? Pogoda nastraja pozytywnie? [emoji846] u mnie słońce się przebija nieśmiało, brzuch już mniej boli to i siły witalne wracają [emoji2]

Ja dziś biorę się za malowanie ścian, a później chyba zacznę nowy sezon "Opowieść podręcznej". Oglądałyście może? Bardzo mocny serial, roztaczający wizję świata, w którym tylko garstka kobiet jest zdolna do zajścia w ciążę i urodzenia dziecka. Rząd wie lepiej, co jest dla nich i dla kraju dobre, wiec są przez to siłą przetrzymywane przez inne rodziny i zmuszane m.in. współżycia. Przerażające jest to, że wydarzenia w nim pokazane wcale nie wydają się tak abstrakcyjne.
 
reklama
Dziś 10 dpo, do @ 3-4 dni 😪 i wiem, że póki @ nie przyszła to może się wszystko wydarzyć ale no jakoś mnie to podłamało 😪
Dokladnie ! Poki nie przyszla @ to nic straconego ;) masz podobnie to mnie, ja dzis 11dpo i poki co zero objawow czegokolwiek . A temperatury nie mierze, co ma byc to bedzie ;)
Trzymam kciuki, glowa do gory!✊🏼😘
 
Dzień dobry, jak Wasze samopoczucie? Pogoda nastraja pozytywnie? [emoji846] u mnie słońce się przebija nieśmiało, brzuch już mniej boli to i siły witalne wracają [emoji2]

Ja dziś biorę się za malowanie ścian, a później chyba zacznę nowy sezon "Opowieść podręcznej". Oglądałyście może? Bardzo mocny serial, roztaczający wizję świata, w którym tylko garstka kobiet jest zdolna do zajścia w ciążę i urodzenia dziecka. Rząd wie lepiej, co jest dla nich i dla kraju dobre, wiec są przez to siłą przetrzymywane przez inne rodziny i zmuszane m.in. współżycia. Przerażające jest to, że wydarzenia w nim pokazane wcale nie wydają się tak abstrakcyjne.
Hej hej ;) dzieki!✊🏼🙈
U mnie lato, caly dzien na tarasie z grillem i piwkiem 0% 😁
Ten serial to jakby o Polsce 😬😂 takie śmiech przez łzy 🙈
Milego dnia🌷
 
reklama
Hej hej ;) dzieki![emoji1364][emoji85]
U mnie lato, caly dzien na tarasie z grillem i piwkiem 0% [emoji16]
Ten serial to jakby o Polsce [emoji51][emoji23] takie śmiech przez łzy [emoji85]
Milego dnia[emoji255]
Jezzass zazdraszczam. U mnie 13 stopni i zimno. Jak wychodziłam z domu to nawet tych 13 nie było czuć... A tu już czerwiec [emoji849]
 
Do góry