reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej, miała któraś z Was zmiany łagodne w piersiach? Byłam dziś na USG kontrolnym. Mam dwie zmiany. Lekarz twierdzi, że łagodne i nie ma się czym martwić, ale idę z tym w poniedziałek do specjalisty. W tym cyklu mieliśmy się starać. I będziemy mam nadzieję.
Zmiany kat. 2 i 3 birads.
 
reklama
Hej, miała któraś z Was zmiany łagodne w piersiach? Byłam dziś na USG kontrolnym. Mam dwie zmiany. Lekarz twierdzi, że łagodne i nie ma się czym martwić, ale idę z tym w poniedziałek do specjalisty. W tym cyklu mieliśmy się starać. I będziemy mam nadzieję.
Zmiany kat. 2 i 3 birads.
Ja miałam guzka w piersi lewej. Sama go sobie wymacałam ale to było 10 lat temu i nie pamiętam dokładnie jak to było po kolei 🤔 chyba poszłam na usg, później od razu skierowanie do szpitala na pobranie wycinka do biopsji. Jak był wynik to miałam usuwaną całą zmianę. Miałam wtedy 18 lat, z perspektywy czasu fiu bździu w głowie i jakoś wolałam to usunąć z pamięci. Ale dwie blizny skutecznie mi to przypominają 🤦‍♀️
 
Robiłam proga w 22dc z wynikiem 8,17 i ponownie w 24dc z wynikiem 8,77. Czy to wskazuje na przebytą owu, jej brak czy tak naprawdę to na nic nie wskazuje? 😬😬

@Kropka.88 moja bratowa była niemal łysa, przez stres w pracy wypadły jej praktycznie wszystkie włosy i bardzo jej pomogły suplementy i kosmetyki z kerastase. Są drogie, ale skuteczne :)
To moja sąsiadka przez stres związany z rozwodem straciła włosy...nie myślałam, że tak nerwy mogą wpłynąć. Nawet brwi jej wypadły, nie ma włosów pod pachami. Na głowie puste place miejscowo. Nigdy bym się nie spodziewała takiej reakcji organizmu na stres.
 
Hej dziewczyny. U mnie dziwny przypadek. Długo spóźniał mi się okres (15 dni przy regularnych cyklach). Pierwsza beta, po 5 dniach spóźnionego @ wyszła ujemna. Wczoraj, po 15 dniach oczekiwania na @ beta wyszła 20, a dzisiaj po powtórce 40. Może cykl mi się przesunął, ale dziwne, bo wcześniej wszystko regularnie. I mam progesteron martwiąco wysoki, bo 89. I brzuch mnie mocno dzisiaj boli,ale nie jestem w stanie określić czy skurczowo. Co myślicie? :(
 
Beta ciążowa, przyrost wygląda bardzo dobrze. Wysoki progesteron to nie powinno być zmartwienie w ciąży
Hej dziewczyny. U mnie dziwny przypadek. Długo spóźniał mi się okres (15 dni przy regularnych cyklach). Pierwsza beta, po 5 dniach spóźnionego @ wyszła ujemna. Wczoraj, po 15 dniach oczekiwania na @ beta wyszła 20, a dzisiaj po powtórce 40. Może cykl mi się przesunął, ale dziwne, bo wcześniej wszystko regularnie. I mam progesteron martwiąco wysoki, bo 89. I brzuch mnie mocno dzisiaj boli,ale nie jestem w stanie określić czy skurczowo. Co myślicie? :(
 
To moja sąsiadka przez stres związany z rozwodem straciła włosy...nie myślałam, że tak nerwy mogą wpłynąć. Nawet brwi jej wypadły, nie ma włosów pod pachami. Na głowie puste place miejscowo. Nigdy bym się nie spodziewała takiej reakcji organizmu na stres.
Nigdy nie wiemy jak organizm zareaguje na stres. Koleżanka opowiadała ostatnio jak dziecko sąsiadki (3l) poszło na pogrzeb dziadka z którym było bardzo zżyte. Niby mały, nieświadomy człowieczek, nie do końca rozumiał co znaczy że dziadek poszedł do aniołków a za kilka dni włosy zaczęły mu garściami wychodzić. Pielgrzymki po lekarzach itd aż jedna pani trycholog po przeprowadzonym wywiadzie stwierdziła że to reakcja organizmu na stres 😔
 
U mnie psie dziecko, roczny owczarek :) moje oczko w głowie i wrzód na dupie 😂 wiec tak jak u Ciebie, po robocie robota w domu i jeszcze spacerki, bo mimo ze mam podwórko to jednak na tę chociaż godzinę pies na spacer musi wyjść trochę się odchamic 😬 czasem to człowiek nie ma czasu się po tyłku podrapać, ale chociaż czas szybko płynie od cyklu do cyklu 🤷🏻‍♀️


wybaczcie, ze ja to wszystko tak w osobnych postach pisze ale jakoś nie ogarniam na telefonie cytowania kilku wiadomości do jednego postu 🙈🙈
Ahh te zwierzęce dzieciaczki dobrze, że je mamy 😄 U mnie półtora roczny Buldog Francuski 😎 Tak jak piszesz, przynajmniej jest motywacja, żeby wyjść na dłuższy spacer przewietrzyć głowę 😁😁
 
Hej dziewczyny. W końcu nastał 26 i zatestowałam.Jak myślicie czy zdałam ten test?😬 jestem 15dpo
Ja pierdziu 😍 myślałam o Tobie, pamiętałam że masz testować w ten szczególny dzień ;) test jak najbardziej pozytywny! Tak bardzo Ci gratuluję! Długo się staraliście ? Kojarze Cię z forum już jakiś czas jak się udzielasz . Świetnie że wreszcie się udało. I trochę zazdroszczę 😍 ale cieszę się Twoim szczęściem oczywiście!!!!
 
reklama
25 lat, pracuje na magazynie, po pracy sportów nie uprawia, jedynie jakiś rower
Jak na tą chwilę,podkreslam NA TĄ CHWILĘ wyniki powiedziałabym że są tragiczne,nie oszukujmy sie. Ale..😁 udałabym się do jakiegoś lekarza zajmującym się tym. On na pewno zaleci suplementację, dietę i nie wiem co jeszcze,ale coś stosownego . Powtórzycie badanie za jakiś czas i coś powinno się zwojować ;) wystarczy jeden plemnik przecież!😍 Także szukajcie specjalisty,a zobaczycie że się uda. :) I to za wszelką cenę! W razie"w" nigdy nie pluniesz sobie w twarz i nie powiesz że nie próbowaliście! Trzymaj się ciepło i działające! Wierzę w Was. Pozdrawiam !😘
 
Do góry