reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

17dc wg testów sikanych. Monitoring w 10dc na którym brak pęcherzyka dominującego i zdaniem gin - nikłe szanse na owu w tym cyklu 🤷🏻‍♀️
Brak pęcherzyka dominującego w 10 dc nic nie przekreśla bo pamiętam, że masz dłuższe cykle jak ja 😄 ale po takim progu ciężko coś wywnioskować 🤔 a badałaś może w poprzednim cyklu dla porównania?
 
reklama
Kurcze, dziewczyny, czytam Wasze opisy dnia, że nie macie na nic czasu i stwierdzam, że jestem na maksa leniem 😂

Wstaję zazwyczaj po 7 lub 8, siadam do kompa i po pracy robię obiad, a później czas wolny. Czasami nawet uda się ugotować obiad w trakcie pracy, to totalnie od 16/17 mam czas wolny 😀
Największą rozrywką w trakcie tygodnia jest moment, jak się zdecyduję jechać do biura 🤣
Jak ja bym tak chciała 😂 ja wstaje o 5:50 a padam na twarz o 22 🤷‍♀️ Wiem ze mogłabym odpuścić, później wstawać i krócej pracować ale jakoś nie mogę. Nie jestem w stanie wyjść z biura jak wszystkiego nie zrobię a zawsze jest coś do zrobienia 😅
 
Jak ja bym tak chciała 😂 ja wstaje o 5:50 a padam na twarz o 22 🤷‍♀️ Wiem ze mogłabym odpuścić, później wstawać i krócej pracować ale jakoś nie mogę. Nie jestem w stanie wyjść z biura jak wszystkiego nie zrobię a zawsze jest coś do zrobienia 😅

To ja też już po 22 jestem śpiąca 😂
Dlatego czasami się zastanawiam, jak ja bym podołała przy dziecku. Ty już przynajmniej wiesz, że dasz radę :D
 
Ja bym nie badała [emoji6] a apropo tego ze gin przewidywała cykl bez owu - legendy już chodzą o dziewczynach które zaszły w ciąże mimo, ze lekarz powiedział „cykl bezowulacyjny”. Mi samej raz tez tak powiedział, choć miał wątpliwości co do wyglądu endo (nie wyglądało jak na przedokresowe). I tydzień po wizycie zdaje się, ze jednak owu miałam - na monitoringu już nie byłam, bo pani niechętnie się spotykała ze mną i ignorowała moje inne problemy, ale owulaki pozytywne, a tydzień później prog na odpowiednim poziomie. Przed owu był chyba 0,5, wiec Twoje ponad 8 niczego nie przekreśla jak dla mnie [emoji6]

Edit: a no i jeśli np owu miałaś 2 dni po pozytywie (19dc) to w 24dc byłaś dopiero 5dpo [emoji16]
No tak! Nie ogarnelam zupełnie tego jakoś głową, ze przecież pozytyw ≠ owulacja 🤦🏻‍♀️ Może kontrolnie zrobię jeszcze w poniedziałek, to będzie 28dc.
zamotałam się w tym strasznie, dziękuje Ci, co ja bym bez Was zrobiła :)
 
No tak! Nie ogarnelam zupełnie tego jakoś głową, ze przecież pozytyw ≠ owulacja 🤦🏻‍♀️ Może kontrolnie zrobię jeszcze w poniedziałek, to będzie 28dc.
zamotałam się w tym strasznie, dziękuje Ci, co ja bym bez Was zrobiła :)
Ja też bym zbadała, bo to hormon pulsacyjny, nawet po 2h już mógłby być inny wynik i zobaczysz co z tego 3 pomiaru wyjdzie, nic nie tracisz a może się coś więcej dowiesz 😄😄 może owu się przesunęła i dlatego taki niski wynik 🤔
 
Kurcze, dziewczyny, czytam Wasze opisy dnia, że nie macie na nic czasu i stwierdzam, że jestem na maksa leniem 😂

Wstaję zazwyczaj po 7 lub 8, siadam do kompa i po pracy robię obiad, a później czas wolny. Czasami nawet uda się ugotować obiad w trakcie pracy, to totalnie od 16/17 mam czas wolny 😀
Największą rozrywką w trakcie tygodnia jest moment, jak się zdecyduję jechać do biura 🤣
Home office na pewno ma swoje plusy, ja niestety przez rodzaj pracy jaką wykonuje nie jestem w stanie pracować zdalnie a w pandemii w naszej branży (Spożywka) był mega popyt, wiec wskoczyliśmy na 300% obrotów i pracujemy od rana do wieczora, ale tez w weekendy 😒 kiedyś w szczycie pandemii handlowiec na HO powiedział mi- ty przynajmniej nie musisz w domu siedzieć jak my - no na prawdę wielka kara pracować z lozka w piżamie 😂
 
No tak! Nie ogarnelam zupełnie tego jakoś głową, ze przecież pozytyw ≠ owulacja [emoji2358] Może kontrolnie zrobię jeszcze w poniedziałek, to będzie 28dc.
zamotałam się w tym strasznie, dziękuje Ci, co ja bym bez Was zrobiła :)

Jasne, zrób jak będziesz chciała, ale cokolwiek Ci nie wyjdzie to poziom 8-9 daje nadzieje, ze jednak owu się odbyła [emoji13] trzymam kciuki [emoji1696] (w poniedziałek to będziesz ile, może być 9dpo? nie dasz rady zbadać w sobotę, jak już będziesz planowała? [emoji16])
 
Jasne, zrób jak będziesz chciała, ale cokolwiek Ci nie wyjdzie to poziom 8-9 daje nadzieje, ze jednak owu się odbyła [emoji13] trzymam kciuki [emoji1696] (w poniedziałek to będziesz ile, może być 9dpo? nie dasz rady zbadać w sobotę, jak już będziesz planowała? [emoji16])
W sobotę w tym moim pipidówku labo jest nieczynne, a mamy aż jedno 🙄 w poniedziałek potencjalnie mógłby być 10dpo
 
reklama
W sobotę w tym moim pipidówku labo jest nieczynne, a mamy aż jedno [emoji849] w poniedziałek potencjalnie mógłby być 10dpo

To z kolei trochę późno na badanie proga… No ale decyzja Twoja. A nóż trafisz jeszcze na szczyt i się uspokoisz, a jak nie trafisz - to będziesz żyła nadzieja tak jak dziś [emoji16]
 
Do góry