reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ej dziewczyny znalazłam! 😜 Wyświetla się jak widać w moim poście wyżej :)
No więc tak: wchodzicie w swoje konto -> ustawienia -> sygnatura. Tam można dodać opis :) Proponuję podstawowe info: wiek, o które bobo się staramy, od kiedy. Ewentualnie wykryte choroby, leki.
Włala! 🙂
 
Witaj,[emoji4]
Lecimy na gorąco jestem już mamą dzieci mam odchowane ale zakochałam się na nowo w maleńkich paczkach i stópkach córeczki znajomej i tak przybąkiwalam mężowi że to to już ostatni dzwonek i że jeśli by chciał a ja chce i to bardzo to może jeszcze byśmy o maleństwo się postarali [emoji23][emoji85] i tak jakoś udało mi się co przekonać ;) do tej pory nie było problemu,ale wiem że jak ktoś bardzo chce to wychodzą z tego pośladki [emoji17][emoji85][emoji23]
To trzymam mocno kciuki, aby się szybko udało [emoji110][emoji1696] dawaj znać jak sytuacja [emoji846]
 
Ej dziewczyny znalazłam! 😜 Wyświetla się jak widać w moim poście wyżej :)
No więc tak: wchodzicie w swoje konto -> ustawienia -> sygnatura. Tam można dodać opis :) Proponuję podstawowe info: wiek, o które bobo się staramy, od kiedy. Ewentualnie wykryte choroby, leki.
Włala! 🙂
Kurcze, ale ja jestem na telefonie nie przez aplikacje tylko normalnie z przeglądarki i nie widzę nic 😔😔
 
Ej dziewczyny znalazłam! [emoji12] Wyświetla się jak widać w moim poście wyżej :)
No więc tak: wchodzicie w swoje konto -> ustawienia -> sygnatura. Tam można dodać opis :) Proponuję podstawowe info: wiek, o które bobo się staramy, od kiedy. Ewentualnie wykryte choroby, leki.
Włala! [emoji846]
Ja w aplikacji na telefonie nic nie widzę.

Jak próbuję w ustawieniach zmienić podpis, to wyświetla mi się napis, że podpis na tym forum jest wyłączony.
 
reklama
Do góry