reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hmm,głupio tak jakoś pisać 😂ja 37 mąż 47 lat.
2 owulacja poprzednią wiedziałam że nic z tego nie będzie ale glupio się łudziłam,zresztą teraz też się nie nastawiam bo nie chce się rozczarować.
Skąd wiedziałaś, że nic z tego nie będzie? Chodzisz na monitoring cyklu? Chorujesz na coś? Mąż badał nasienie? 😉
 
reklama
Wszystkie wyniki ideolo, ale trochę jeszcze tych badań jest do zrobienia
emoji28.png

Zaraz poszukam listy i Ci wrzucę

Edit: to są badania podstawowe, większość z nich robi się pomiędzy 3 a 5 dc.

Fsh
Lh
Amh
Estradiol
Prolaktyna
Testosteron
Dhea
Androstendion
TSH, T4, T3, FT4, FT3

Do tego dobrze jest zrobić hemoglobine glikowana, homocysteine, wit b12, witaminę D, kwas foliowy

Nie wiem czy o czymś nie zapomniałam
emoji848.png
emoji3166.png

[/
Uzupełnie liste, może się przyda
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-04-08-20-14-07-618_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-04-08-20-14-07-618_com.android.chrome.jpg
    172,1 KB · Wyświetleń: 64
Skąd wiedziałaś, że nic z tego nie będzie? Chodzisz na monitoring cyklu? Chorujesz na coś? Mąż badał nasienie? 😉
Intuicja. Jak zresztą nigdy tak i ostatnio mnie nie zawiodła. Teraz może coś ale też wątpię. Nie popada w paranoję albo i tak bo od wczoraj lewy jajnik mnie zakłuwa. Zm takie tam moje przemyślenia 😂 przepraszam
 
Dzień dobry jestem tu nową. Staramy się z mężem o dziecko,mam nadzieję że nam się uda :) pozdrawiam
Witaj [emoji16] obyś długo tu nie zasiedziała [emoji1696]

Pamiętam jak pierwszy raz mi tak dziewczyny napisały po moim pierwszym poście [emoji1787] i pomyślałam wtf, dlaczego już mnie wyganiają [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
To samo miałam [emoji1787]

Nie wiem czy badaliście nasienie partnera, ale przy 3 biochemach i poronieniu to na pewno warto również to sprawdzić
Zgadzam się! U babek jest co badać i niektóre rzeczy mało nie kosztują, a u panów wystarczy sprawdzić nasienie i jednym nieinwazyjnym badaniem przynajmniej wyeliminowac z listy czynnik męski [emoji6]
 
Zgadzam się! U babek jest co badać i niektóre rzeczy mało nie kosztują, a u panów wystarczy sprawdzić nasienie i jednym nieinwazyjnym badaniem przynajmniej wyeliminowac z listy czynnik męski [emoji6]
Mnie ginka powiedziała, żeby wręcz od tego zacząć, najpierw badamy mężczyznę a jak wszystko Ok to dopiero zaczynamy kobietę ;) osobiście aby nie tracić czasu robię wszystko jednocześnie 😬😬

@Kolorowa83! witaj :) długo się staracie, robiliście już jakieś badania czy jesteście na początku drogi i działacie na gorąco? ;)
 
Mnie ginka powiedziała, żeby wręcz od tego zacząć, najpierw badamy mężczyznę a jak wszystko Ok to dopiero zaczynamy kobietę ;) osobiście aby nie tracić czasu robię wszystko jednocześnie 😬😬

@Kolorowa83! witaj :) długo się staracie, robiliście już jakieś badania czy jesteście na początku drogi i działacie na gorąco? ;)
Witaj,😊
Lecimy na gorąco jestem już mamą dzieci mam odchowane ale zakochałam się na nowo w maleńkich paczkach i stópkach córeczki znajomej i tak przybąkiwalam mężowi że to to już ostatni dzwonek i że jeśli by chciał a ja chce i to bardzo to może jeszcze byśmy o maleństwo się postarali 😂🙈 i tak jakoś udało mi się co przekonać ;) do tej pory nie było problemu,ale wiem że jak ktoś bardzo chce to wychodzą z tego pośladki 😔🙈😂
 
reklama
Do góry