reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej....Co myślicie?
23 dnia cyklu pozytywny test ciążowy(czułość 10), dzisiaj 28 dzień cyklu beta hcg 4,11. Test sikany cień cienia.
Jest sens sprawdzać beta hcg w sobotę?
20210525_172926.jpeg
 
reklama
Hej....Co myślicie?
23 dnia cyklu pozytywny test ciążowy(czułość 10), dzisiaj 28 dzień cyklu beta hcg 4,11. Test sikany cień cienia.
Jest sens sprawdzać beta hcg w sobotę? Zobacz załącznik 1276002
Jeśli chcesz sprawdzić czy dobrze przyrasta to ja bym powtórzyła w sobotę, bo pojedyczny wynik o niczym tak naprawdę nie świadczy jak tylko o tym, że jesteś w ciąży 😉
 
Jeśli chcesz sprawdzić czy dobrze przyrasta to ja bym powtórzyła w sobotę, bo pojedyczny wynik o niczym tak naprawdę nie świadczy jak tylko o tym, że jesteś w ciąży [emoji6]
W tym laboratorium ciaze uznaje się od wyniku 5.
Ale skoro 5 dni temu w moczu miałam na tyle hcg, że test o czułości 10 wylapal. To dzisiaj powinnam mieć wiele więcej....tak mi się wydaje.
 
W tym laboratorium ciaze uznaje się od wyniku 5.
Ale skoro 5 dni temu w moczu miałam na tyle hcg, że test o czułości 10 wylapal. To dzisiaj powinnam mieć wiele więcej....tak mi się wydaje.
A przepraszam, pomyliłam się, myślałam że powyżej 1,2 🤦🏻‍♀️ testy są zawodne często, więc powtórz w sobotę i zobaczysz czy dobrze przyrasta, nie ma co się martwić na zapas, jeśli beta nie urośnie to i tak niestety nic nie będziesz mogła zrobić na tak wczesnym etapie 😔
 
Tak. Dzisiaj z innej firmy, ale czułość też 10 był cień. Mam cykle z reguły 26/27, dzisiaj jest 28dc więc jak dla mnie to nic już z tego nie będzie. Zastanawiam się czy jest sens dalej kontunuowac branie luteiny i tym samym wydłużać cykl. Napisałam do swojego lekarza, ale nie odpisuje nic.
 
Tak. Dzisiaj z innej firmy, ale czułość też 10 był cień. Mam cykle z reguły 26/27, dzisiaj jest 28dc więc jak dla mnie to nic już z tego nie będzie. Zastanawiam się czy jest sens dalej kontunuowac branie luteiny i tym samym wydłużać cykl. Napisałam do swojego lekarza, ale nie odpisuje nic.
A pokażesz ten z dzisiaj? Rozumiem, że te testy co wrzuciłas to obydwa były z 23dc?
 
Tak. Dzisiaj z innej firmy, ale czułość też 10 był cień. Mam cykle z reguły 26/27, dzisiaj jest 28dc więc jak dla mnie to nic już z tego nie będzie. Zastanawiam się czy jest sens dalej kontunuowac branie luteiny i tym samym wydłużać cykl. Napisałam do swojego lekarza, ale nie odpisuje nic.
Kurcze wylapaloby tak niską betę a przecież ładnie widać kreskę drugą
 
reklama
Do góry