reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A może akurat się uda? Nigdy nie wiadomo co na Nas czeka a każdy cykl to nowe szanse 😁 Niby banały, ale może trochę Cię podniosą na duchu 💛
Masz absolutna racje❤️ Bardzo bym chciala zeby sie udalo ale po tylu niepowodzeniach jakos sie traci nadzieje powoli :/
Ja zrobiłam wczoraj betę i nic. Po ciuchu łudzę się, że może za wcześnie ale zarazem czuję, że nic z tego :/
A ktory dc jestes? Naturalne starania czy stymulacja?
 
reklama
Masz absolutna racje❤️ Bardzo bym chciala zeby sie udalo ale po tylu niepowodzeniach jakos sie traci nadzieje powoli :/

A ktory dc jestes? Naturalne starania czy stymulacja?
Naturalne..wyjątkowo :)
Po jednej stymulacji zrobiła mi się torbiel w 11 dc 6 mm :(
A w innym cyklu sam pęcherzyk dojrzał do 22 mm, dostałam ovitrelle ale pękł do środka - zrobiła się torbiel krwotoczna.
W tym chodziłam tylko na monitoring, zbiłam ładnie prolaktynę i biorę infofem.

Jestem w 32 dc., 24 dc - potwierdzona owu.
 
Naturalne..wyjątkowo :)
Po jednej stymulacji zrobiła mi się torbiel w 11 dc 6 mm :(
A w innym cyklu sam pęcherzyk dojrzał do 22 mm, dostałam ovitrelle ale pękł do środka - zrobiła się torbiel krwotoczna.
W tym chodziłam tylko na monitoring, zbiłam ładnie prolaktynę i biorę infofem.

Jestem w 32 dc., 24 dc - potwierdzona owu.
Ojezusie 🙄 Wspolczuje.
do planowanej @ zostalo Ci prawie tydzien jak dobrze licze, poczekaj jeszcze troche na testowanie ;) trzymam kciuki ✊🏼
 
ma wpływ, niestety sama się przekonałam, ze te plemniki to kurde bardzo wrażliwe na wszystko twory...
Tak jak dziewczyny mówią - niezależny androlog. Serio, jak my dostaliśmy nasze wyniki nasienia, tyle się naczytałam w necie, że byłam pewna, że wyślą nas od razu na in vitro. Albo, że nawet do in vitro się nie nadajemy... i myślę, że tak by było.
Tymczasem niezależny andro i niezależna ginka i z ciężkich postaci wszystki oligo, azoo i tych rzeczy, częśc parametrów udało nam się podnieść do normy. Nad częścią pracujemy. Ale uwierz, że tak się mogą podnieść wyniki to ja nie wierzyłam. Mam nadzieję, trochę Cię podniosę na duchu. Wiem, że każdy przypadek jest indywidualny, ale jednak naprawde się da, a ja naprawdę byłąm przekonana, ze nasze wyniki to jest tragedia. A teraz powoli zbliżamy się do normy!

Też się zastanawiam jak ta ludzkość dała radę przetrwać jak te plemniki takie wrażliwe na wszystko. 🤪

Wyczytałam, że wszystkie parametry łatwo podnieść, tylko z morfologią jest trudniej i nie zawsze się da.
 
Też się zastanawiam jak ta ludzkość dała radę przetrwać jak te plemniki takie wrażliwe na wszystko. 🤪

Wyczytałam, że wszystkie parametry łatwo podnieść, tylko z morfologią jest trudniej i nie zawsze się da.
wydaje mi się, że to bardzo indywidualna sprawa. Już dużo się naczytałam na temat różnych przypadków. Jedni mieli złe wyniki, i poszybowały w górę, inni przy tkaim samym podstępowaniu ani drgnęły. Słyszałam też, że mimo dobrego stylu zycia wyniki szły w dół. Także niestety, jest to ciężka rpaca z tym poprawianiem parametrów, a niestety przez 3 miesiace nawet nie wiesz, czy to co robisz działa.
 
Hej, mój ginekolog stwierdzi że też mam policystyczne jajniki, prolaktyne mam też podwyższoną i dostaje na nią dostinex. Dopiero zaczęłam się leczyć także zobaczę jak mój organizm na to wszystko zareaguje a jeżeli chodzi o monitoring to właśnie mamy spróbować za półtorej do dwóch miesięcy
To chyba jesteś pod dobrą opieką. Trzymam kciuki :)
 
Tak jak @Zazuu pisze sprawdź jeszcze dheas i shbg, Androstendion też.
Teoretycznie można by powiedzieć, że ja mam pcos, bo czasami na usg widać więcej pęcherzyków (ale nie zawsze) i mam wysokie AMH, ale to co ważne - ładnie owuluję, więc jest OK.
Wyniki
IMG_20210527_105031.jpeg
 
reklama
Do góry