reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Ja już jestem po dwóch tabletkach Clostilbegytu i Glucophage i czuję się dobrze, nie mam żadnych efektów ubocznych jak to było np. z dostinexem, ufff! Żeby tak zostało 😁 a co u Was? Jaki dzień Wam się zapowiada?
Hej! Super, że skutków ubocznych brak! Ja dziś marzę tylko o ciepłej herbacie, kołdrze i dobrym filmie, a gdzie tu do 15:00 w pracy siedzieć 😱😱😱
 
reklama
Hej dziewczyny powiedzcie proszę jakie jest wasze doświadczenie z dhupastanem na wyregulowanie cykli po jaki czasie od brania go wam się uregulowały cykle czy w ogóle wam pomógł czy musiałyście zmienić na coś innego. Moje cykle są bardzo długie potrafią trwać nawet 45. Dzisiaj mi mija 32 DC a dhupastan zaczęłam brać dopiero od tego cyklu pierwszy raz od 16 DC do 26 DC
 
Hej melduje że miałam monitoring ale jednak wczoraj a nie w poniedziałek. Jestem lekko przestraszona ale i podekscytowana. W 11 dc prawy jajnik bez reakcji ale w lewym 5 pęcherzyków wszystkie po ok. 16-17 mm. Ginekolog kazal sie starać dziś i w sobotę. Nic na pęknięcie nie dostanę. W piątek kolejne usg.
 
Hej melduje że miałam monitoring ale jednak wczoraj a nie w poniedziałek. Jestem lekko przestraszona ale i podekscytowana. W 11 dc prawy jajnik bez reakcji ale w lewym 5 pęcherzyków wszystkie po ok. 16-17 mm. Ginekolog kazal sie starać dziś i w sobotę. Nic na pęknięcie nie dostanę. W piątek kolejne usg.
Trzymam kciuki, owocnych starań ja monitoring w poniedziałek ale zacznę od niedzieli starania a nóż widelec to będzie ten dzień ja różnie mam owulacje, zobaczymy jak będzie tym razem 😊
 
Hej dziewczyny powiedzcie proszę jakie jest wasze doświadczenie z dhupastanem na wyregulowanie cykli po jaki czasie od brania go wam się uregulowały cykle czy w ogóle wam pomógł czy musiałyście zmienić na coś innego. Moje cykle są bardzo długie potrafią trwać nawet 45. Dzisiaj mi mija 32 DC a dhupastan zaczęłam brać dopiero od tego cyklu pierwszy raz od 16 DC do 26 DC

Dziewczyny mówią że to nie wygląda na PCOS... Zobacz załącznik 1275674
Cześć;
dostałam dupahston rok temu na wyregulowanie cykli, też cykle +35, +40. Może i na początku były regularne podczas stosowania, ale najprawdopodobniej bezowulacyjne. Poźniej i tak się wydłużyły.
Mi pęcherzyki dojrzewają po 20 dc więc 16 dc ich wzrost był blokowany. Dobrze by było żebyś zapisała się na monitoring.
W tym miesiącu chodziłam na usg, pęcherzyk +17mm w 23 dc. po dwóch dniach pękł i dopiero dostałam duphaston.

Rozeznaj się w temacie, bo ja strasznie żałuję ponad poł roku z duphastonem - czuję, że straciłam tylko czas.
Obecnie cykl mi się nieco skrócił przy Infomie - ale ja mam PCOS. Dobrze się dowiedzieć skąd taki długi cykl. U mnie to głownie prolaktyna go wydłużała...


Ściskam i trzymam za Ciebie kciuki!
 
reklama
Do góry