reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny [emoji846]
W końcu odważyłam się dołączyć po kilku miesiącach podczytywania w ukryciu. Z niektórymi z was czuje się nawet już dość zżyta, bo kibicowałam mocno co miesiąc, żeby się udało [emoji1696]i oczywiście cały czas to robię. Bardzo dużo się tu nauczyłam i poznałam swój organizm, za co dziękuję [emoji846]

Staramy się z mężem o pierwsze dziecko, teraz jest nasz 4cs. Mam niedoczynność tarczycy, ale TSH uregulowane. Robię testy owulacyjne i mierzę temp.

Gratuluję pozytywnych testów i życzę wszystkim miłego dnia [emoji846][emoji173]
Witaj:)
Otrzymasz tu na pewno duzo wsparcia.
Ale generalnie to życzę Ci zeby nie bylo ono potrzebne :p
 
reklama
Jak @ nie przyjdzie w nocy to pewnie ja będę testować :) w środę mam szczepienie i strasznie się stresuje ze jednak może coś się udało. Pewnie do końca nie będę mieć pewności i jeśli coś to w środę rano przetestuje jeszcze raz :/
Kochana trzymam kciuki aby nie przyszła @. Ja jutro termin, jak do wieczora nie przyjdzie to w poniedziałek rano testuje.
Choć nie wiem czy dzień po wyjdzie wiarygodny wynik
 
Ja dziś mam imprezę u znajomych i wczoraj wyszedł negatywny, ale profilaktycznie wtrzemiezliwosc alkoholowa. Choć mąż twierdzi, ze @ przyjdzie 🤔
 
Powiedzcie proszę coś o sobie, jak długo się staracie, w którym dc jesteście teraz i generalnie jaka jest sytuacja u was? Macie dzieci?

Ja zakończyłam czytanie wątku na dacie styczniowej, bo dużo kłótni się zaczęło i nie jestem na bieżąco.
 
Powiedzcie proszę coś o sobie, jak długo się staracie, w którym dc jesteście teraz i generalnie jaka jest sytuacja u was? Macie dzieci?

Ja zakończyłam czytanie wątku na dacie styczniowej, bo dużo kłótni się zaczęło i nie jestem na bieżąco.
Staram się o drugie dziecko. Na razie 2cs. Mam testować 26.05 ale czuję, że to nie ten cykl 🙂
 
reklama
Powiedzcie proszę coś o sobie, jak długo się staracie, w którym dc jesteście teraz i generalnie jaka jest sytuacja u was? Macie dzieci?

Ja zakończyłam czytanie wątku na dacie styczniowej, bo dużo kłótni się zaczęło i nie jestem na bieżąco.

Ja mam niedługo 33 urodziny, nie mamy żadnych dzieci, staramy się chyba z 10 cykl. Dziś jestem w 20dc i tak pokićkanego cyklu jeszcze nie miałam, zakładam ze jeszcze owu nie miałam i pewnie jej nie będzie [emoji848] poza tym plamie po owulacji, na co póki co stosuje luteinę i pomaga. Jesteśmy po podstawowych badaniach i czekam na histeroskopie.
 
Do góry