reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Ogólnie to jak gin zaleciła Ci dupka od 16 dc a Ty obecnie masz owulacje po 20 dc to on może Ci w cyklach namieszać, chyba, że bardziej zależy Ci na skróceniu cyklu?
Tak czy siak - ja bym skonsultowała się z innym lekarzem, bo sam obraz usg nie wskazuje na pcos.
To jak powinno się go brać?
 
Mam jeszcze pytanie do kopalni wiedzy (czyki do Was)
Jakie suplementy najlepsze dla mezczyzny na poprawe płodności, nasienia?
U nas mąż rozpoczął w tym miesiącu stosować ten suplement. Wiem, że często jest zalecany przez andrologów. Jedyny minus to strasznie duże tabletki, mąż czasami męczy się żeby połknąć.
 

Załączniki

  • IMG_20210522_134445.jpg
    IMG_20210522_134445.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 78
To jak powinno się go brać?
Zazwyczaj jeśli dziewczyny biorą progesteron na plamienia lub podtrzymanie ciąży to biorą dwa dni po potwierdzonej owulacji.
Naturalnie progesteron wytwarzany jest po owu, wiec podawanie go przed, jeśli starasz się o ciąże mija się z celem. Raczej nie zablokuje Ci owulacji dawka, którą przepisała lekarka ale podobno może utrudniać zapłodnienie, więc teraz pytanie czy zależy Ci w tym momencie bardziej na skróceniu cyklu.
 
Najbardziej zależy mi na zajściu w ciążę. Może ona ma w planie sprawdzenie jak będzie działało clo. I czy pęknie pęcherzyk.
 
Jeśli clo mam bardzo tak szybko to znaczy że owu będzie szybciej?
Zazwyczaj jeśli dziewczyny biorą progesteron na plamienia lub podtrzymanie ciąży to biorą dwa dni po potwierdzonej owulacji.
Naturalnie progesteron wytwarzany jest po owu, wiec podawanie go przed, jeśli starasz się o ciąże mija się z celem. Raczej nie zablokuje Ci owulacji dawka, którą przepisała lekarka ale podobno może utrudniać zapłodnienie, więc teraz pytanie czy zależy Ci w tym momencie bardziej na skróceniu cyklu.
 
Jeśli clo mam bardzo tak szybko to znaczy że owu będzie szybciej?
Tego nikt nie zagwarantuje, czasem w ogóle nie działa. Ja clo nigdy nie brałam, więc w tym temacie nie pomogę. Rozumiem, że w kolejnym cyklu będziesz miała monitoring, żeby zobaczyć jak pecherzyki rosną?
Nie spisuj jeszcze tego cyklu na straty, może się będzie dłużej pęcherzyk wykluwał ;)
 
Owulacyjny wygląda tak
Tego nikt nie zagwarantuje, czasem w ogóle nie działa. Ja clo nigdy nie brałam, więc w tym temacie nie pomogę. Rozumiem, że w kolejnym cyklu będziesz miała monitoring, żeby zobaczyć jak pecherzyki rosną?
Nie spisuj jeszcze tego cyklu na straty, może się będzie dłużej pęcherzyk wykluwał ;)
IMG_20210522_115512.jpeg
 
reklama
Do góry