reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Powiem ci że mierze temperatury i wykresy mam ładne dwufazowe.. i nie ogarniam już tego. Amh? Kiedy się to bada? Ja mam jeszcze zrobić teraz testosteron..
Do testosteronu zrób jeszcze Androstendion. Przy pcos męskie hormony są zazwyczaj podwyższone.
AMH badasz w obojętnie którym dniu cyklu. Pokazuje to rezerwę jajeczek i przy pcos jest jej poziom podwyższony. Normy zależą od wieku. Dla mnie górna granica jest ok 6-7 a mam ponad 16 😬
 
reklama
Dzień dobry Dziewczyny :) życzę Wam spokojnego i sympatycznego weekendu.
Przy okazji mam pytanie czy może któraś z Was stosowała podczas starań globulki Cicatridina - dostałam zalecenie żeby używać raz w tygodniu, ale nie podpytałam czy jak akurat w ten weekend mam owu, to używać czy zacząć za jakiś czas.
 
W poniedziałek zrobię na Pewno. Mam nadzieję że te zawirowania jednak są od prolaktyny a nie od pcos. Ale zobaczę co pokaże testosteron i amh.
Do testosteronu zrób jeszcze Androstendion. Przy pcos męskie hormony są zazwyczaj podwyższone.
AMH badasz w obojętnie którym dniu cyklu. Pokazuje to rezerwę jajeczek i przy pcos jest jej poziom podwyższony. Normy zależą od wieku. Dla mnie górna granica jest ok 6-7 a mam ponad 16 [emoji51]
 
To jest obraz mojego ostatniego cyklu który trwał 42 dni
Do testosteronu zrób jeszcze Androstendion. Przy pcos męskie hormony są zazwyczaj podwyższone.
AMH badasz w obojętnie którym dniu cyklu. Pokazuje to rezerwę jajeczek i przy pcos jest jej poziom podwyższony. Normy zależą od wieku. Dla mnie górna granica jest ok 6-7 a mam ponad 16 [emoji51]
Screenshot_2021-05-22-11-23-33-662_org.iggymedia.periodtracker.jpeg
 
A i na wizycie w czwartek powiedziała że mam ładne endometrium trójwarstwowe.
I byłam u niej w 20 dc czyli przy tak długich cyklach to teoretycznie przed owu.
Do testosteronu zrób jeszcze Androstendion. Przy pcos męskie hormony są zazwyczaj podwyższone.
AMH badasz w obojętnie którym dniu cyklu. Pokazuje to rezerwę jajeczek i przy pcos jest jej poziom podwyższony. Normy zależą od wieku. Dla mnie górna granica jest ok 6-7 a mam ponad 16 [emoji51]
 
Hej :) odczekaj na spokojnie i nie denerwuj się bo ja po cichu wieże że Ci się udało :) skoro drugi wyszedł też taki cieniasek to może jest to wczesna ciąża :) bądź dobrej myśli :)
Hej dziewczyny , wyszedł mi taki sam cienias jak wczoraj wiec nie robię już testów bo to na mnie negatywnie wpływa i nie potrzebnie się nakręcam [emoji30]aż mnie zaczął brzuch pobolewac z tego wszystkiego [emoji30] zrobię jakiś lepszy za kilka dni i wtedy zobaczę [emoji20] pozdrawiam
 
To jest obraz mojego ostatniego cyklu który trwał 42 dni Zobacz załącznik 1274279
Ogólnie to jak gin zaleciła Ci dupka od 16 dc a Ty obecnie masz owulacje po 20 dc to on może Ci w cyklach namieszać, chyba, że bardziej zależy Ci na skróceniu cyklu?
Tak czy siak - ja bym skonsultowała się z innym lekarzem, bo sam obraz usg nie wskazuje na pcos.
 
reklama
Dziękuję dziewczyny. W ciąży byłam 3x (nie licząc biochemicznych) i nigdy mnie brzuch nie bolał....Właśnie brak bolu był dla mnie sygnałem, że coś jest na rzeczy. Tym razem typowa zmylka.
Jest to 5cs i pierwszy z castagnus, Ovulomed max (tylko do owulacji, bo za słodki i dalej się nie zmuszalam) no i 8 maja zaczęłam mówi Nowennę Pompejanska w tej intencji [emoji7] wszystkie moje działania przyniosły skutek....
Aaaa i jeszcze miała sporo na głowie, więc myśl o ciąży mi nie towarzyszyła od rano do nocy.
Gryfin liczę, że jutro do mnie dołączysz, no i trzymam kciuki za resztę dziewczyn!
Gratuluje!
wiara to indywidualna sprawa kazdej z nas, ale ja wlasnie robie teraz swoje jesli chodzi o proby zajscia (lekarz, suplementy itp) i zaczelam przede wszystkim oddawać to swoje przejecie i obsesyjne nakrecanie sie Panu Bogu. od kilku dni jestem spokojniejsza, bo bylo juz ze mna kiepsko kiedy kolejna @ przyszla. Chce dziecka, ale nie za wszelka cenę, postanowilam po konsultacji z gin wstrzymac sie ze staraniami do kilku dni po drugiej dawce szczepionki na covid ( wypada to na przelom czerw/lip). No i tez bede monitorowac owu (procz moich tradycyjnych obserwacji).
Życzę Wam wszystkim milego (a tym co sie testuja owocnego) dnia!
 
Do góry