reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hello! Kiedy zrobisz ten test? Trzymasz nas strasznie w napięciu 😂❤️ Wiem wiem o cyklu bezowulacyjnym, ale czytam sumiennie forum i takie obsuwy u Ciebie nie są typowe, nie? 😀

uuuu mnie 17 dzień cyklu i idę dziś zaraz do ginekolog zerknąć co jest, bo zwykle mam owu koło 19dc a brzuch mnie powinien bolec już. Niestety nic się nie dzieje. Coś mi się zdaje ze się coś pochrzaniło. :(

miłego dnia dziewczyny!
Jeśli w niedzielę rano się obudzę i nie będzie @ to zatestuje ✌️ dzisiaj leci dopiero 4 dzień spóźnienia, przy cyklach bezowulacyjnych tak może się dziać niestety
 
Cześć dziewczyny, dziś 1 dzień do @, chyba bo ostatni okres przyszedł po 33 dniach a dziś jest 32dc i zrobiłam test bo mnie wczoraj zemdliło i po 5 minutach biel wizira a po godzinę jest różowy bladzioch, co myślicie?
 

Załączniki

  • 01CD3796-BD8F-43E1-AAEA-20D66C07EE96.jpeg
    01CD3796-BD8F-43E1-AAEA-20D66C07EE96.jpeg
    1 003,4 KB · Wyświetleń: 131
Cześć dziewczyny, dziś 1 dzień do @, chyba bo ostatni okres przyszedł po 33 dniach a dziś jest 32dc i zrobiłam test bo mnie wczoraj zemdliło i po 5 minutach biel wizira a po godzinę jest różowy bladzioch, co myślicie?
Testy odczytuje się do 5 minut a później idą prosto do kosza bo cokolwiek by nie pokazały po czasie jest to fałszywy wynik, a druga sprawa to na tym zdjęciu wygląda na zalany 🤔
 
Cześć dziewczyny, dziś 1 dzień do @, chyba bo ostatni okres przyszedł po 33 dniach a dziś jest 32dc i zrobiłam test bo mnie wczoraj zemdliło i po 5 minutach biel wizira a po godzinę jest różowy bladzioch, co myślicie?

Po 1. zalany albo wadliwy.
Po 2. wyniku testu nie odczytuje się po godzinie. Zachodzą tam różne reakcje chemiczne i różne rzeczy mogą się wydarzyć, dlatego w instrukcji jest napisane kiedy odczytać wynik i będzie on miarodajny.
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 co u Was słychać? Ja nadal czekam na @ wszystkie plany mi się rozjeżdżają przez to, muszę przenieść umówione wizyty u gina i do tego zrobić tak, żeby nie kolidowały mi z pracą 🤦🏻‍♀️
Moze warto zareagować?
Wiem cos o tych wizytach zeby nie kolidowały z praca, ja zwykle musze sie zwalniać bo pracuje 10-18 🤦🏻‍♀️
Jakie miewacie dolegliwości po owulacji? W tę środę potwierdzony pęknięty pęcherzyk, od wczoraj kłuje mnie jajnik, szczególnie przy siedzeniu, lekko czuje rozpieranie szyjki. Zaczęłam się zastanawiać, czy na pewno coś pękło, czy to nie torbiel, ale już pewnie świruje..
Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam owu, dlatego pytam.
Ja potwierdzona owulacje mialam w srode a zadnych dolegliwości ale to moze dlatego ze cykl byl stymulowany. Ale takie bole sa normalne w okresie okoloowulacjyjnym :)
Cześć dziewczyny, dziś 1 dzień do @, chyba bo ostatni okres przyszedł po 33 dniach a dziś jest 32dc i zrobiłam test bo mnie wczoraj zemdliło i po 5 minutach biel wizira a po godzinę jest różowy bladzioch, co myślicie?
Test wyglada na zalany/wadliwy. No i wynik odczytuje sie po 5 minutach a pozniej wyrzuca do kosza ;) mozesz go powtorzyc za 2-3 dni jak @ nie przyjdzie ;)
 
Do góry