reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej ;) Aktualnie 30 dc. Od 28 dc mam brązowe plamienie delikatne. Dziś mocniej. Owulacja w 17 dc. (W 16 dc pęcherzyk 22,3 mm). Od tego cyklu Encorton. Biorę też od marca Acard.
Miała któraś z Was takie plamienia? Nie staraliśmy się w tym cyklu, bo mąż być chory akurat. W styczniu zabieg lyzeczkowania.
 
reklama
Hej ;) Aktualnie 30 dc. Od 28 dc mam brązowe plamienie delikatne. Dziś mocniej. Owulacja w 17 dc. (W 16 dc pęcherzyk 22,3 mm). Od tego cyklu Encorton. Biorę też od marca Acard.
Miała któraś z Was takie plamienia? Nie staraliśmy się w tym cyklu, bo mąż być chory akurat. W styczniu zabieg lyzeczkowania.

Ja mam co miesiąc, z miesiąca na miesiąc coraz dłuższe [emoji6]
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 co u Was słychać? Ja nadal czekam na @ wszystkie plany mi się rozjeżdżają przez to, muszę przenieść umówione wizyty u gina i do tego zrobić tak, żeby nie kolidowały mi z pracą 🤦🏻‍♀️
Już bym waliła testy jak szaleniec :p ale rozumiem podejście.
U mnie jest 23 dzień cyklu, niby okres ma być za 5 dni, ale jakoś czuję, ze będzie wcześniej. Już od kilku dni typowo okresowe objawy :)
Niestety mój mężczyzna ma jakaś infekcję, boli go gardło bardzo, a w poniedziałek miałm powatrzać badanie nasienia. Myślicie, ze w tej sytuacji powinien przełożyć? Czy takie infekcje mogą zafałszować wynik badania?
 
Aromek to lek na stymulację owulacji. Jego plusem jest to że nie wpływa negatywnie na endometrium tak jak CLO na przykład. Nie jest zarejestrowany jako lek o takim zastosowaniu stąd przy wypisywaniu recepty lekarz też daje do podpisu zgodę na jego stosowanie. Ja miałam zacząć aromek w tym cyklu, ale przez słabe wyniki tarczycy póki co stymulacja została zawieszona :(
 
Już bym waliła testy jak szaleniec :p ale rozumiem podejście.
U mnie jest 23 dzień cyklu, niby okres ma być za 5 dni, ale jakoś czuję, ze będzie wcześniej. Już od kilku dni typowo okresowe objawy :)
Niestety mój mężczyzna ma jakaś infekcję, boli go gardło bardzo, a w poniedziałek miałm powatrzać badanie nasienia. Myślicie, ze w tej sytuacji powinien przełożyć? Czy takie infekcje mogą zafałszować wynik badania?

Jak pytałam w jednej z klinik o badanie nasienia to pani z rejestracji powiedziała mi, że 3 miesiące przed badaniem partner powinien być zupełnie zdrowy. Dodała nawet że to samo tyczy się szczepienia - minimum 3 miesiące po szczepieniu na covid. Nie wiem czy infekcja gardła może aż tak zafałszować wyniki żeby nawet po niej czekać 3 miesiące 🤔
 
Jak pytałam w jednej z klinik o badanie nasienia to pani z rejestracji powiedziała mi, że 3 miesiące przed badaniem partner powinien być zupełnie zdrowy. Dodała nawet że to samo tyczy się szczepienia - minimum 3 miesiące po szczepieniu na covid. Nie wiem czy infekcja gardła może aż tak zafałszować wyniki żeby nawet po niej czekać 3 miesiące 🤔
No właśnie... eh, no bo ogólnie czuje się spoko, tylko to gardło strasznie. Chyba zrobimy to badanie...
 
Cześć Dziewczyny.
Jakie miewacie dolegliwości po owulacji? W tę środę potwierdzony pęknięty pęcherzyk, od wczoraj kłuje mnie jajnik, szczególnie przy siedzeniu, lekko czuje rozpieranie szyjki. Zaczęłam się zastanawiać, czy na pewno coś pękło, czy to nie torbiel, ale już pewnie świruje..
Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam owu, dlatego pytam.
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 co u Was słychać? Ja nadal czekam na @ wszystkie plany mi się rozjeżdżają przez to, muszę przenieść umówione wizyty u gina i do tego zrobić tak, żeby nie kolidowały mi z pracą 🤦🏻‍♀️
Hello! Kiedy zrobisz ten test? Trzymasz nas strasznie w napięciu 😂❤️ Wiem wiem o cyklu bezowulacyjnym, ale czytam sumiennie forum i takie obsuwy u Ciebie nie są typowe, nie? 😀

uuuu mnie 17 dzień cyklu i idę dziś zaraz do ginekolog zerknąć co jest, bo zwykle mam owu koło 19dc a brzuch mnie powinien bolec już. Niestety nic się nie dzieje. Coś mi się zdaje ze się coś pochrzaniło. :(

miłego dnia dziewczyny!
 
Już bym waliła testy jak szaleniec :p ale rozumiem podejście.
U mnie jest 23 dzień cyklu, niby okres ma być za 5 dni, ale jakoś czuję, ze będzie wcześniej. Już od kilku dni typowo okresowe objawy :)
Niestety mój mężczyzna ma jakaś infekcję, boli go gardło bardzo, a w poniedziałek miałm powatrzać badanie nasienia. Myślicie, ze w tej sytuacji powinien przełożyć? Czy takie infekcje mogą zafałszować wynik badania?
Myślę, że zarówno infekcja jakoś może zaburzyć wyniki jak i brane leki np. na zbicie gorączki,przeciwbólowe.
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Jakie miewacie dolegliwości po owulacji? W tę środę potwierdzony pęknięty pęcherzyk, od wczoraj kłuje mnie jajnik, szczególnie przy siedzeniu, lekko czuje rozpieranie szyjki. Zaczęłam się zastanawiać, czy na pewno coś pękło, czy to nie torbiel, ale już pewnie świruje..
Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam owu, dlatego pytam.
To ja mam właśnie kłucie w jajniku, czasem cieżko siedzieć i bóle brzucha podobne do miesiaczkowych :)
 
Do góry