reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Miałam za 1 razem kiedy wyszła mi ta bakterie helicobacter. Potem kilka lat spokoju teraz nie miałam gastroskopi ale wybieram się ponownie do lekarza i chyba pójdę powtórzyć to badanie.
Ja robiłam parę lat temu i wyszło zapalenie żołądka i niedziałającą zastawka jedna. Po roku problemy się nasiliły bo non stop wymiotowałam i powtórzyłam badanie i oprócz helicobacter wyszły nadżerki przy dwunastnicy i niedziałającą druga zastawka. Lekarz był w szoku, że przez rok się tak zmieniło więc może warto powtórzyć :)
 
reklama
Ja robiłam parę lat temu i wyszło zapalenie żołądka i niedziałającą zastawka jedna. Po roku problemy się nasiliły bo non stop wymiotowałam i powtórzyłam badanie i oprócz helicobacter wyszły nadżerki przy dwunastnicy i niedziałającą druga zastawka. Lekarz był w szoku, że przez rok się tak zmieniło więc może warto powtórzyć :)
O rany.. teraz to tym bardziej pójde:) dzięki za odp.
 
Dziewczyny ratunku! Jestem dwa dni przed okresem i drugi dzień z rzędu mój test wyglada tak. Dwa miesiące temu tez miałam pozytywny test przed okresem ale na drugi dzień już był negatyw. Dzisiaj poszłam na betę ale wyniki jutro a ja powoli chodzę po ścianach. 🙈 dodam ze dzisiaj przestały mnie boleć piersi, co mnie niepokoi. Drugi dzień ból głowy i totalne rozbicie. spotkala się któraś z brakiem bólu piersi?
Miałam tak w zeszłym miesiącu. Podobny kolor pozytywu a na nast dzień okres i negatyw. Piersi mnie wogóle nie bolały. Powtórz w dzień okresu, najlepiej innej firmy o tej samej czułości lub zrób bete
 
Dziewczyny jak myślicie czy zapalenie żołądka moze być przyczyną poronienia? 1 poronienie i kolejne poronienie miałam wtedy kiedy bolał mnie żołądek.
Drugie pytanie: kiedy najszybciej od owulacji można zrobić test ciążowy?
Nie wiem czy jakkolwiek zapalenie zoladka ma wpływ na poronienia ale samego zapalenia lepiej nie lekceważyć. Masz stwierdzone zapalenie? Ja mialam podobne objawy , silne bole zoladka, pozniej doszły wymioty, brak apetytu szpital, schudłam 10kg, ogolnie czulam sie bardzo zle. Po czasie Okazalo sie ze mam bakterie zoladkowa (helikobakter). Bralam na to leki, pomogła, ale sama choroba zostaje juz na zawsze, zalecza sie po prostu ogniska bolu. Do tego bole zoladka czasami wracaja, pojawił sie refluks, a co za tym idzie kolejne leki. Teraz jestem „zdrowa” , w senie nie mam objawow. Moj ginekolog wie o tym i nie mowil nic, ze to ma jakikolwiek wplyw na zajście w ciaze. Mysle ze jakby mial to by cos powiedzial.
polecam Ci zrobic jakies badania, zeby wykluczyć lub ewentualnie potwierdzic bakterie. Im prędzej tym lepiej :) a uwierz ze ta cholera potrafi miec okropne objawy.nie chce Cie starszyc bo moze to nic powaznego ale dla swietego spokoju lepiej zrobic badania ;) ja robilam z krwi i mialam gastroskopię .
 
Kiedyś miałam tą bakterie. Niby sie wyleczyłam. Pół roku temu kiedy zaczął sie ten bol zbadałam czy mam znów tą bakterie ale wynik pokazał że jej nie mam.
Jak ja juz raz masz to sie nie wyleczysz ;) zaleczasz ogniska choroby lekami, ta choroba zostaje z Toba juz :) ja to mam od dobrych 10lat . Byc moze stan zapalny zaleczylas dlatego nie wyszlo badania. Jak mialas badana?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak ja juz raz masz to sie nie wyleczysz ;) zaleczasz ogniska choroby lekami, ta choroba zostaje z Toba juz :) ja to mam od dobrych 10lat . Byc moze stan zapalny zaliczyłaś dlatego nie wyszlo badania. Jak mialas badana?
A jak można to złapać? Zarazić się od kogoś? Czy od nieumytego jedzenia? 😨
 
Takie plamienia mogą się zdarzać chociaż podobno i szybka @ może się pojawić.
Ja poroniłam pierwszy raz to dostałam normalną miesiączkę równo miesiąc po poronieniu.
Teraz jestem 18 dni po łyżeczkowaniu i też czuję się jak na @[emoji2356]
Jednak dzisiaj z plamienia rozkręciło się krwawienie 😑 wygląda to jak obfita miesiączka z różnymi " cudami " 😑 . Zastanawiam się jak liczyć czas po poronieniu... Każdy pisze że dostał miesiączkę po kilku tygodniach ale licząc od rozpoczęcia poronienia czy jego końca?
 
reklama
Jednak dzisiaj z plamienia rozkręciło się krwawienie 😑 wygląda to jak obfita miesiączka z różnymi " cudami " 😑 . Zastanawiam się jak liczyć czas po poronieniu... Każdy pisze że dostał miesiączkę po kilku tygodniach ale licząc od rozpoczęcia poronienia czy jego końca?
Ja liczyłam od momentu konkretnego krwawienia. Przez około tydzień miałam plamienia, byłam u gin i to podobno się zdarza. Chwile później dostałam takiego mocnego krwawienia z okropnym bólem brzucha i skrzepami. Trwało około tydzień, przez 4 dni tak mocno a reszta dni już lżej. @ dostałam po 5,5 tygodnia
 
Do góry