reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Właśnie wracam z monitoringu, pecherzyk pękł, endo 14mm, wszystko w rękach losu teraz 😃 Tak się balam, że nic z tego nie będzie, a tu chociaż dobra wiadomość, że owulacja była 😃 Czy wy na Duphastonie tez się tak fatalnie czujecie? Od wczoraj mam zawroty głowy, mroczki przed oczami, słabo mi się robi, zimne poty mnie oblewają... 😪😪
Ja się podobnie czułam jak w poprzednim cyklu zrobiłam badanie proga i było ponad normę. Przez chwilę myślałam ofc że może ciąża, teraz już wiem jakie objawy powoduje prog. Nadal nie wiem czemu był podwyższony ale nie fajne uczucie.
 
Na poprawe drugiej fazy cyklu, lekarz kazał brać od 18 dc przez 10 dni, ale w sumie nie spytałam co po tych 10 dniach, czy robić test czy odstawić i czekać na miesiączkę, brała któraś z Was ten lek? To chyba z tych emocji że ta owulacja była od długiego czasu 🙈
Nie powiem Ci bo nigdy nie bralam wiec nie wiem 🙈 slyszalam tylko o nim, moja kolezanka brala go na wywołanie @ a jak sie okazalo ze jest w ciazy to ginek kazal jej brac dalej na podtrzymanie co mnie strasznie zdziwiło 🤣🙈
 
Zazwyczaj jeśli lekarz wprowadza progesteron w drugiej fazie cyklu to przed odstawieniem należy zrobić bete żeby wykluczyć ciążę i jeśli będzie negatywna to odstawić i czekać na krwawienie, jeśli pozytywna to brać dalej i skonsultować się z lekarzem
Na poprawe drugiej fazy cyklu, lekarz kazał brać od 18 dc przez 10 dni, ale w sumie nie spytałam co po tych 10 dniach, czy robić test czy odstawić i czekać na miesiączkę, brała któraś z Was ten lek? To chyba z tych emocji że ta owulacja była od długiego czasu [emoji85]
 
reklama
Do góry