reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Właśnie wracam z monitoringu, pecherzyk pękł, endo 14mm, wszystko w rękach losu teraz 😃 Tak się balam, że nic z tego nie będzie, a tu chociaż dobra wiadomość, że owulacja była 😃 Czy wy na Duphastonie tez się tak fatalnie czujecie? Od wczoraj mam zawroty głowy, mroczki przed oczami, słabo mi się robi, zimne poty mnie oblewają... 😪😪
Widzisz a tak sie balas ze nie bylo owulacji :) to dobry znak!✊🏼 Na co bierzesz ten duphaston?
 
Właśnie wracam z monitoringu, pecherzyk pękł, endo 14mm, wszystko w rękach losu teraz [emoji2] Tak się balam, że nic z tego nie będzie, a tu chociaż dobra wiadomość, że owulacja była [emoji2] Czy wy na Duphastonie tez się tak fatalnie czujecie? Od wczoraj mam zawroty głowy, mroczki przed oczami, słabo mi się robi, zimne poty mnie oblewają... [emoji25][emoji25]
Ja po duphastonie mam kiepskie samopoczucie [emoji19]
 
Poczytalam trochę o endometriozie i tu na forum wasze wypowiedzi i pojde jeszcze na jakas konsultację. Ten Wrocław jest dobrym pomyslem ale skoro zapisy na kolejny rok dopiero to swietrdzilam ze trzeba cos dzialac w międzyczasie u siebie w miescie.
Powiedzcie mi czy ktoras z was tez tak miala ze miala kilka lat torbiel endometrialna na jajniku i nic z nia lekarze nie robili? W sensie zaproponowano mi tylko tabl horm jakbysmy sie nie starali. No ale od kilku cykli sie staramy. A w sumie na usg przez te kilka lat ogladalo mnie 3 lekarzy w tym dwoch kilka razy wiec nie to ze tylko przypadkowa wizyta.
Ide w pt rano na te badania z krwi (ca125 i he4) i jak dostane wyniki to pod pretekstem ich omowienia chyba jeszcze troche powypytuje lekarza bo czuje sie jakos zbyta.
 
Widzisz a tak sie balas ze nie bylo owulacji :) to dobry znak!✊🏼 Na co bierzesz ten duphaston?
Na poprawe drugiej fazy cyklu, lekarz kazał brać od 18 dc przez 10 dni, ale w sumie nie spytałam co po tych 10 dniach, czy robić test czy odstawić i czekać na miesiączkę, brała któraś z Was ten lek? To chyba z tych emocji że ta owulacja była od długiego czasu 🙈
 
reklama
Testy robilam w dniu spodziewanej miesiączki wszystkie 3 z dzis... czyli jakieś 16-17dpo💋
 

Załączniki

  • 620a7c35-1021-4cf1-ac50-7dd7d3f1552d.jpg
    620a7c35-1021-4cf1-ac50-7dd7d3f1552d.jpg
    71,8 KB · Wyświetleń: 174
Do góry