reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny! Czy myslicie, że 12 dpo mogę pójść na b-hcg? Czy wyniki będą wiarygodne? Dziś mam 24 dc (przy 28cyklach). Od wczoraj boli mnie brzuch jak na miesiączkę i pomyślałam, że może to takie bóle jak przy pierwszych objawach mojej poronionej ciąży. Ponieważ jutro wieczorem mam zabieg laserowy zrobiłam dziś rano test i wyszedl negatywny. Ale może lepiej mieć 100% pewności przed tym zabiegiem?
Zdecydowanie, ja bym poszła. Jeżeli miałaś potwierdzoną owulację, to 12 dpo już powinno coś wyjść w becie.
 
reklama
Na szczęście (jakkolwiek to brzmi) przeczuwałam taki scenariusz, dlatego tez nie jestem zdruzgotana, niemniej jest mi po prostu przykro, od półtora roku cały czas mam pod górkę, czy to w życiu prywatnym czy zawodowym 😞 fajnie byłoby gdyby dla odmiany coś poszło gładko i prosto 🤷🏻‍♀️
co do IO pytałam gin czy mam robić obciążenie, powiedziała, ze nie, te dwa wystarczą, ale wiesz, ze pomyślałam o Tobie? :) robiłam już glukozę z krwi i była Ok, ale nie przekonały mnie te wyniki. myślisz, ze da radę tę krzywą zrobić prywatnie „z marszu”, czy trzeba mieć skierowanie?

Większość laboratoriów nie robi żadnych problemów z krzywą prywatnie, ale kiedyś się tak przejechałam na Alabie, że po pobraniu na czczo stwierdzili, że bez skierowania się nie obejdzie, bo oni się boją, co będzie po podaniu glukozy. Nie miałam jeszcze wtedy żadnej diagnozy, więc warto dopytać w miejscu, które Cię interesuje.
 
Melduje się w dniu spodziewanej @ matko chyba nie wierzę!!!😍
 

Załączniki

  • 69323b65-667f-43c8-a6f0-cf1b3f1f8221.jpg
    69323b65-667f-43c8-a6f0-cf1b3f1f8221.jpg
    68,8 KB · Wyświetleń: 177
Właśnie wracam z monitoringu, pecherzyk pękł, endo 14mm, wszystko w rękach losu teraz 😃 Tak się balam, że nic z tego nie będzie, a tu chociaż dobra wiadomość, że owulacja była 😃 Czy wy na Duphastonie tez się tak fatalnie czujecie? Od wczoraj mam zawroty głowy, mroczki przed oczami, słabo mi się robi, zimne poty mnie oblewają... 😪😪
 
reklama
Do góry