reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja taką sytuację miałam w poprzednim cyklu z tym, że moje mają 41 dni.
Jakieś 12 dni przed @ myślałam, że jestem około owulacji, a okazało się, że miałam lekkie plamienia. Na nastęny dzień test ciążowy - brak ciąży. 3 dni później test - ciąża.
Ostatecznie skończyło się biochemiczną, ale może u Ciebie jest podobna sytuacja i to może zwiastować ciążę :)
Przykro mi że to była biochemiczna 😞 kurcze, ja mam taki natłok myśli teraz że szok. W ogóle biegam co chwile do łazienki bo mam uczucie że leci jak z kranu a tam cisza. Tzn przy podcieraniu mam taki lekko brązowy śluz teraz. A jakiej czułości miałaś testy? Może też kupie i zatestuje w poniedziałek rano... 🙁 o ile do tego czasu się krwawienie znowu nie rozkręci 🙄
 
reklama
Dzień dobry :) witam się z Wami z nową energią, udało mi się wyrwać na kilka dni nad morze i naładowałam baterie do pełna 💜 dawno nie miałam tak wyluzowanego wyjazdu, było mi to baaaardzo potrzebne.
Wczoraj skończyłam miesiączkować więc zaczynam oczekiwanie na owulkę i działam :) w poniedziałek partner ma usg jąder i chcę, żeby pogadał z lekarzem na temat badania nasienia- robić czy póki co się wstrzymać. Cały czas tez szukam lekarza, który wykonuje monitoring i okazuje się, ze w mojej okolicy to wcale nie takie proste 🙄
W tym cyklu jestem pozytywnie nastawiona, nie przewiduję oczywiście sukcesu, ale jakoś mam dobre myśli, może chociaż uda się rozpoznać przyczynę niepowodzeń :)
Miłego, spokojnego dnia dla Was wszystkich 💜
Och jak cudownie, że udało Ci się wyrwać! ❤️❤️❤️ Też już bym chciała jakiś urlop 😍
 
Ja takie plamienia mam od zawsze ale teraz we wtorek idę do gina bo przełożyli mi wizytę z 4 maja i obstawiam tak jak endo wspomniała dostanę duphaston żeby tych plamień nie było bo mój wynik 7dpo nie powalał na ziemię 🤣
Ja do mojego na kase chorych dopiero mam termin na sierpień 😅🤣
I tak się zastanawiam czy kombinować i lecieć szybciej prywatnie jak pierwszy raz przytrafiły mi się takie plamienia czy siw wstrzymać do kolejnej i zobaczyć czy to jednorazowy incydent.
 
Ja 2 dni po takim jednodniowym plamieniu lekko brązowym miałam pozytywny test [emoji4] także trzymam kciuki
Przykro mi że to była biochemiczna [emoji20] kurcze, ja mam taki natłok myśli teraz że szok. W ogóle biegam co chwile do łazienki bo mam uczucie że leci jak z kranu a tam cisza. Tzn przy podcieraniu mam taki lekko brązowy śluz teraz. A jakiej czułości miałaś testy? Może też kupie i zatestuje w poniedziałek rano... [emoji853] o ile do tego czasu się krwawienie znowu nie rozkręci [emoji849]
 
Ja 2 dni po takim jednodniowym plamieniu lekko brązowym miałam pozytywny test [emoji4] także trzymam kciuki
Och, oby to było to 🥰🤰 średnio w to wierzę, mąż od razu powiedział że to na pewno dobry znak 🙈 zobaczymy, póki co robota leży bo na niczym nie umiem się skupić 🤦‍♀️ podziwiam osóby które potrafią w takich sytuacjach stresujących popaść w sprzątanie, przynajmniej mieszkanie by blyszczalo 😅
 
Och, oby to było to 🥰🤰 średnio w to wierzę, mąż od razu powiedział że to na pewno dobry znak 🙈 zobaczymy, póki co robota leży bo na niczym nie umiem się skupić 🤦‍♀️ podziwiam osóby które potrafią w takich sytuacjach stresujących popaść w sprzątanie, przynajmniej mieszkanie by blyszczalo 😅
U mnie po takim jednodniowym plamienie 5 dni później pozytywny tez także trzymam kciuki 😄😍
 
Przykro mi że to była biochemiczna 😞 kurcze, ja mam taki natłok myśli teraz że szok. W ogóle biegam co chwile do łazienki bo mam uczucie że leci jak z kranu a tam cisza. Tzn przy podcieraniu mam taki lekko brązowy śluz teraz. A jakiej czułości miałaś testy? Może też kupie i zatestuje w poniedziałek rano... 🙁 o ile do tego czasu się krwawienie znowu nie rozkręci 🙄
Standardowy Pink 10 :)
Takie plamienia miałam 2 dni, czekałam trzeciego dnia na okres, nie przyszedł i czwartego dnia rano test Pink 10 pokazał dwie kreski. Beta tego samego dnia wyszła 30.
Także trzymam za Ciebie kciuki, żeby u Ciebie te plamienia skończyły się ciążą :)
 
reklama
Do góry