reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja robiłam z jakiejś firmy z napisem bejbi, taki różowy , ale to nie te Pink, i jeszcze z rossmana te w "pisaku " , tych pink nie lubię jakoś.. zawsze mi ta kreska jakaś taka cienka wychodzi
Ja polecam testy z Nordtest, takie z bobasem na opakowaniu :) mają czułość 10, dokładne i mega tanie. Wykryły poprzednią ciąże bardzo szybko, właśnie zamówiłam kilka sztuk na kolejne starania ❤️
 
reklama
U mnie dzisiaj 21dc i chyba zaczął mi się okres 🤯 na papierze po podcieraniu jasno czerwona krew... Masakra, pierwszy raz mam taką sytuację. U mnie cykle zawsze były regularne. Przed poronieniem 26/28 dni a teraz 29/31. Mega dziwne, a jeszcze w poniedziałek miałam te testy owu pozytywne, co jest z tym cyklem?
Nie tylko Ty masz jakieś zawirowania... Ja też siedzę trochę jak na bombie bo nie wiem kiedy @ może przyjść bo testy owu pozytywne 2-3 dni wcześniej, a po paru dniach znów płodny śluz 🥴
Śniło mi się dziś tak bardzo realistycznie że zobaczyłam te dwie gruuube krechy i że ze szczęścia się popłakałam ☹️😭 Wczorajsza sytuacja chyba mi mocno namieszała w głowie... Co nie pomaga w odpuszczaniu myśli i luzowaniu głowy 🙁 A w tym cyklu z racji konieczności odpuszczenia wydawało mi się że byłam wyluzowana.
 
Nie tylko Ty masz jakieś zawirowania... Ja też siedzę trochę jak na bombie bo nie wiem kiedy @ może przyjść bo testy owu pozytywne 2-3 dni wcześniej, a po paru dniach znów płodny śluz 🥴
Śniło mi się dziś tak bardzo realistycznie że zobaczyłam te dwie gruuube krechy i że ze szczęścia się popłakałam ☹️😭 Wczorajsza sytuacja chyba mi mocno namieszała w głowie... Co nie pomaga w odpuszczaniu myśli i luzowaniu głowy 🙁 A w tym cyklu z racji konieczności odpuszczenia wydawało mi się że byłam wyluzowana.
Ja tak miałam w poprzednim cyklu. Owulacja potwierdzona u ginekologa, tzn może nie tyle co potwierdzona ale powiedziała że pęcherzyk już prawie pęka więc musimy się spieszyć. A za jakieś 5 dni miałam znów płodny śluz 🙄 też nie wiem co to miało wtedy oznaczać. No ale nie udało nam się w tamtym cyklu...

Ja już teraz mam znowu czysto, wkładką czysta, przy podcieraniu też nic nie widać 🤨 gdyby to było później to pewnie miałabym nadzieję że to może krwawienie implantacyjne ale to trochę za wcześnie... No chyba że przyjmowany w tamtym cyklu progesteron sprawił że ten cykl miałby trwać 28 dni 🤔 ach, za dużo chyba myślę
 
U mnie dzisiaj 21dc i chyba zaczął mi się okres 🤯 na papierze po podcieraniu jasno czerwona krew... Masakra, pierwszy raz mam taką sytuację. U mnie cykle zawsze były regularne. Przed poronieniem 26/28 dni a teraz 29/31. Mega dziwne, a jeszcze w poniedziałek miałam te testy owu pozytywne, co jest z tym cyklem?
Ja taką sytuację miałam w poprzednim cyklu z tym, że moje mają 41 dni.
Jakieś 12 dni przed @ myślałam, że jestem około owulacji, a okazało się, że miałam lekkie plamienia. Na nastęny dzień test ciążowy - brak ciąży. 3 dni później test - ciąża.
Ostatecznie skończyło się biochemiczną, ale może u Ciebie jest podobna sytuacja i to może zwiastować ciążę :)
 
Hej. Mam pytanie....Dzisiaj jest mój 8dc, od 1dc biorę castagnus i Ovulomed max....skutek uboczny tychże "wspomagaczy" jest taki, że bardzo bolą mnie piersi....aż od pach do skutków, czuje taki mrowienie. Normalne to jest? Brała któraś z Was te suplementy i miała podobnie?
Boję się, że mi namieszaja w hormonach przed sama owulacja. Castagnus pomóc ma eliminować wszelkie dolegliwości, a tu proszę....
Mnie też bolaly po ovulomed max. Po zmianie lekarza odstawił mi to, powiedział że to są środki aby dorobić apteki, niby nie są skuteczne. Nie biorę już, a na marginesie faktycznie nie pomogły
 
Mnie też bolaly po ovulomed max. Po zmianie lekarza odstawił mi to, powiedział że to są środki aby dorobić apteki, niby nie są skuteczne. Nie biorę już, a na marginesie faktycznie nie pomogły
Ja w tym cyklu zaczęłam brać ovulomed max i jak na razie nic mnie nie boli, może to zależy w jakim celu się go stosuje? Ja go biorę na delikatne obniżenie androgenów i mój gin mówi, że sporo dziewczyn po nim zachodzi bo owulacje są ładniejsze po tym 🤔 skład tego nie jest zły 🤔
 
reklama
Dzień dobry :) witam się z Wami z nową energią, udało mi się wyrwać na kilka dni nad morze i naładowałam baterie do pełna 💜 dawno nie miałam tak wyluzowanego wyjazdu, było mi to baaaardzo potrzebne.
Wczoraj skończyłam miesiączkować więc zaczynam oczekiwanie na owulkę i działam :) w poniedziałek partner ma usg jąder i chcę, żeby pogadał z lekarzem na temat badania nasienia- robić czy póki co się wstrzymać. Cały czas tez szukam lekarza, który wykonuje monitoring i okazuje się, ze w mojej okolicy to wcale nie takie proste 🙄
W tym cyklu jestem pozytywnie nastawiona, nie przewiduję oczywiście sukcesu, ale jakoś mam dobre myśli, może chociaż uda się rozpoznać przyczynę niepowodzeń :)
Miłego, spokojnego dnia dla Was wszystkich 💜
 
Do góry