reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny ja z nietypowym pytaniem. Czy podczas starań o dzidzię czasem sięgacie po drinka? Od roku za każdym razem gdy wpadną znajomi to albo jestem przed owulacja, albo po, albo przed okresem i PSM zabiera mi chęci do życia, a gdy przychodzi okres i test z jedną kreseczką to załamka i nie myślę o spotkaniach. I od początku starań tak mijają kolejne miesiące. Dzis mam 17 dzień cyklu jutro znajomi wpadają chodzi za mną drink czy powinnam czy raczej nie?
Ja sobie pozwalam. Co prawda najczęściej stawiam teraz na czerwone wino wytrawne bo nie miesza mi w cukrach i dodatkowo wspomaga grubość endometrium 😊 ale u znajomych skuszę się na piwko albo drinka. Teraz też już wiem że jak zatestuje i nie będzie II to 22.05 idziemy na kawalersko panieńskie więc będę miała okazję się odstresować 🤦‍♀️ obym jednak mogła z dumą odmówić 🙄😁
Hej, dziś 10dpo. Zrobiłam betę i wynosi <2,30 mIU/ml.
Wiec to nic z tego w tym cyklu?
Mogło być jeszcze za szybko. Poczekaj z kolejnym badaniem i powtórz w dniu spodziewanej @.
 
Zobacz załącznik 1268300Dziewczyny, testy owulacyjne wychodziły pozytywne 😢
A skąd wiesz ze akurat wtedy była owu? Chodzisz na monitoring? Ja też wybieram się na badanie progesteronu i aż się boję wyniku 😒 ale u mnie będzie to 8 dpo. Teraz się zastanawiam czy to nie za szybko 🙈 tym bardziej że testy pozytywne wychodziły pozytywne trzy dni z rzędu 🙄 dalej już nie sprawdzałam.
Miałaś już kiedyś cykl bezowulacyjny czy to pierwsza taka sytuacja?
 
A skąd wiesz ze akurat wtedy była owu? Chodzisz na monitoring? Ja też wybieram się na badanie progesteronu i aż się boję wyniku 😒 ale u mnie będzie to 8 dpo. Teraz się zastanawiam czy to nie za szybko 🙈 tym bardziej że testy pozytywne wychodziły pozytywne trzy dni z rzędu 🙄 dalej już nie sprawdzałam.
Miałaś już kiedyś cykl bezowulacyjny czy to pierwsza taka sytuacja?
Zazwyczaj miewam cykle bezowulacyjne.
Lewy jajnik policystyczny. Badania krwi w kierunku PCOS tez na to wskazują.
Wcześniej zdiagnozowany wtórny brak miesiączki..
 
Zazwyczaj miewam cykle bezowulacyjne.
Lewy jajnik policystyczny. Badania krwi w kierunku PCOS tez na to wskazują.
Wcześniej zdiagnozowany wtórny brak miesiączki..
Oj, rozumiem 😔 poczytaj sobie o inozytolu, z tego co wiem on dobrze działa na PCOS i stosowany regularnie pomaga przywrócić owulację. Ostatnio już komuś tutaj o nim wspominałam, nie wiem czy to byłaś Ty 🙈 sporo nas tutaj a ja mam kiepską pamięć
 
Ja dziś jestem w 10 dc. Do gin idę w poniedziałek. Zobaczymy co powie. Cykle mam od 29 do 40 dni ale w tym cyklu będzie ten krótszy termin. Także jdziemy na podobnym wózku 😉
Witam w klubie :) ja od wtorku monitorowanie zaczynam ☺️
Ja mam drugi monitoring również w poniedziałek 😊 Daj znać co tam u Ciebie słychać po nim 😊😊
Jedziemy podobnie ☺️ Ja monitoring wtorek ;) trzymam kciuki ✊🏼😘
Część dziewczyny, jednak wredota przyszła, prawie tydzień spóźnienia ale przyszla [emoji53] witam się w 2dc. W tym cyklu mam włączyć Lamette, zobaczymy czy coś zdziała... Stosowała ja może któraś?
Ja dzis 1dc, Takze bardzo podobnie ;) obyśmy razem testowały 2 kreski na tescie ✊🏼❤️😁
Dziewczyny miałam rację 🤩😍 na obrazie pokazał się jeden 19mm pęcherzyk a obok niego płyn w zatoce Douglasa więc albo ten 19mm już zaczyna pękać albo był jeszcze jeden i pękł wczoraj! 💛 mówiłam, czułam że to jeszcze nie koniec 💪💛
Super wiadomosc 🤩 trzymam kciuki!✊🏼✊🏼 Czekamy na dalsze dobre wiesci 😍Cześć dziewczyny. Okres powinnam dostać 1 maja. Nie przyszedł. Robiłam wtedy test, ale wyszedł negatywny. @ spóźnia się 7 dni. Nie mam żadnych objawów ani w jedną ani w drugą stronę. Planuję w niedzielę zrobić test. Do jutra jestem na urlopie i nie chce sobie go w razie czego psuć.
Matko jaka cierpliwa 🙈🤩 na co czekasz? Rob test 😁✊🏼✊🏼
trzy 🙃 u mnie też negatywny
4 🙌🏼😄
 
Oj, rozumiem 😔 poczytaj sobie o inozytolu, z tego co wiem on dobrze działa na PCOS i stosowany regularnie pomaga przywrócić owulację. Ostatnio już komuś tutaj o nim wspominałam, nie wiem czy to byłaś Ty 🙈 sporo nas tutaj a ja mam kiepską pamięć
Czy do tego zalicza się tez lek inofem?
Kiedy i jak stosować?
 
I się zaczyna.. Też już chciałabym testować 🤦‍♀️🙈 a do spodziewanej @ jeszcze 11 dni. Aktualnie zastanawiam się czy nie umówić się do mojego ginekologa. Kazał przyjść dopiero przełom lipiec/sierpień gdyby nam nie wyszło ale w sumie ta moja owulacja taka dziwna, śluzu mało i nie wiem no, może by mi przepisał coś na stymulację jakąś 🙄 boję się że mnie weźmie za jakąś niecierpliwą wariatkę 🤦‍♀️ co myślicie? Chować dumę do kieszeni i się zapisać na wizytę? 😁
 
reklama
Czy do tego zalicza się tez lek inofem?
Kiedy i jak stosować?
Z tego co widzę to w składzie jest mio inizytol więc to chyba to samo 😊 ja akurat biorę sam inizytol w proszku firmy NOW, kwas foliowy muszę metylowany więc dostarczam go z innymi tabletkami. Biorę 1/4 łyżeczki tego proszku po kolacji. Ja akurat nie mam PCOS, ale mam IO a przy tym też może być różnie z cyklami i owulacją. Jak dotąd ginekolog często potwierdzał że owulacją była więc u mnie to akurat działa
 
Do góry