reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
I się zaczyna.. Też już chciałabym testować 🤦‍♀️🙈 a do spodziewanej @ jeszcze 11 dni. Aktualnie zastanawiam się czy nie umówić się do mojego ginekologa. Kazał przyjść dopiero przełom lipiec/sierpień gdyby nam nie wyszło ale w sumie ta moja owulacja taka dziwna, śluzu mało i nie wiem no, może by mi przepisał coś na stymulację jakąś 🙄 boję się że mnie weźmie za jakąś niecierpliwą wariatkę 🤦‍♀️ co myślicie? Chować dumę do kieszeni i się zapisać na wizytę? 😁
haha mam dokładnie to samo! W tym cyklu się na maxa starałam, wyłapałam peak, z mężem naprawde dawaliśmy wszystko z siebie xD
Niestety śluzu płodnego prawie w ogole nie zauważyłam, mimo brania mega duza ilość wiesiołka. śladowe ilości naprawde.
A ja już żeby zapisac się do mojej ginekolog bo u niej ciężko z terminami i tak na wszelki wypadek gdyby nam wyszło 😂
Ehhh, nienawidzę tego czasu po owulacji. Można zwariowac
 
A ja właśnie się dowiedziałam że szwagierka która nie planowała, nie dość że jest w ciąży, to jeszcze będą mieć bliźniaki!!! :O
A u nas za tos niekończące się pasmo nieszczęść...więc znów zapłakałam nad niesprawiedliwością świata i życia. A już wracałam do jakiejś tam równowagi...
 
Jak to jest możliwe? Ja byłam na owulacji 3 razy potwierdzone na monitoringu pęcherzyk 24mm a 2 dni później taki obraz? Czemu ja nie mam tego płynu w zatoce? Czy coś jest nie tak?
Ten płyn się wchłania, może u Coebie po prostu szybciej [emoji6]

Zobacz załącznik 1268300Dziewczyny, testy owulacyjne wychodziły pozytywne [emoji22]
Testy owulacyjne nie mówią o tym, ze do owu dochodzi.

A skąd wiesz ze akurat wtedy była owu? Chodzisz na monitoring? Ja też wybieram się na badanie progesteronu i aż się boję wyniku [emoji19] ale u mnie będzie to 8 dpo. Teraz się zastanawiam czy to nie za szybko [emoji85] tym bardziej że testy pozytywne wychodziły pozytywne trzy dni z rzędu [emoji849] dalej już nie sprawdzałam.
Miałaś już kiedyś cykl bezowulacyjny czy to pierwsza taka sytuacja?
Żeby potwierdzić owu progiem to się go bada właśnie 7-8dpo wiec spokojnie [emoji6] ja raz badałam 6dpo i tez już było ok.

Zazwyczaj miewam cykle bezowulacyjne.
Lewy jajnik policystyczny. Badania krwi w kierunku PCOS tez na to wskazują.
Wcześniej zdiagnozowany wtórny brak miesiączki..
No to niski prog jest całkiem normalny przy cyklu bezowulacyjnym. Może być tak, ze poziom LH wzrasta (test owu pozytywny), ale jajeczka nie rosną lub nie do odpowiedniej wielkości, a wiec i nie pękają pod wpływem wzrostu LH.
 
Tak czytam twoja wypowiedź, rozniez mam stwierdzone pcos hiperprolaktylemie czynnościowa małe endometrium, na drożności jeszcze nie byłam... Zaczynam się bać ☹️
Hej dla pocieszenia: pcos + kiepawe endometrium a drożność wyszła ok 😉 wiec nie ma co się Ty stresować 🤗
 
Trzymam kciuki [emoji847] ja zaczynam ten cykl stymulowany lametta, więc mam nadzieję że coś pomoże [emoji4] a tak z ciekawości ilu dniowe masz cykle? Może będziemy szły podobnie w cyklu [emoji3]
Witam w klubie :) ja od wtorku monitorowanie zaczynam [emoji3526]

Jedziemy podobnie [emoji3526] Ja monitoring wtorek ;) trzymam kciuki [emoji1364][emoji8]

Ja dzis 1dc, Takze bardzo podobnie ;) obyśmy razem testowały 2 kreski na tescie [emoji1364][emoji3590][emoji16]

Super wiadomosc [emoji2956] trzymam kciuki![emoji1364][emoji1364] Czekamy na dalsze dobre wiesci [emoji7]Cześć dziewczyny. Okres powinnam dostać 1 maja. Nie przyszedł. Robiłam wtedy test, ale wyszedł negatywny. @ spóźnia się 7 dni. Nie mam żadnych objawów ani w jedną ani w drugą stronę. Planuję w niedzielę zrobić test. Do jutra jestem na urlopie i nie chce sobie go w razie czego psuć.
Matko jaka cierpliwa [emoji85][emoji2956] na co czekasz? Rob test [emoji16][emoji1364][emoji1364]

4 [emoji1373][emoji1]
 
reklama
A ja właśnie się dowiedziałam że szwagierka która nie planowała, nie dość że jest w ciąży, to jeszcze będą mieć bliźniaki!!! :O
A u nas za tos niekończące się pasmo nieszczęść...więc znów zapłakałam nad niesprawiedliwością świata i życia. A już wracałam do jakiejś tam równowagi...
Wiem coś o tym, ciężko jest się cieszyć czyimś szczęściem jak samemu ma się pod górkę [emoji53] mimo że się życzy jak najlepiej tej osobie, to ciężko jest to okazać... I na nas wszystkie przyjdzie kiedyś czas [emoji846]
 
Do góry