reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jeśli pojawia się płyn to znaczy że już jajeczko pękło 😉
Jak to jest możliwe? Ja byłam na owulacji 3 razy potwierdzone na monitoringu pęcherzyk 24mm a 2 dni później taki obraz? Czemu ja nie mam tego płynu w zatoce? Czy coś jest nie tak?
 

Załączniki

  • IMG_20210507_180927.jpg
    IMG_20210507_180927.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 77
Hej. Mam pytanie....Dzisiaj jest mój 8dc, od 1dc biorę castagnus i Ovulomed max....skutek uboczny tychże "wspomagaczy" jest taki, że bardzo bolą mnie piersi....aż od pach do skutków, czuje taki mrowienie. Normalne to jest? Brała któraś z Was te suplementy i miała podobnie?
Boję się, że mi namieszaja w hormonach przed sama owulacja. Castagnus pomóc ma eliminować wszelkie dolegliwości, a tu proszę....
 
Hej, dzisiaj miałam monitoring (21 dc) pęcherzyk zniknął i jest ciałko żółte, lekarz stwierdził że owulacja się odbyła ❤️ a jak zapytałam o endo to odp "śluzówka jest zajebista" 🤣 tak mnie zatkało, że nawet nie zapytałam ile mm 🤣 do tego badanie proga bo chce określić jakość (?) owulacji 🤔 ale wyniki dopiero w poniedziałek 😔 trzymajcie kciuki razem ze mną żeby ta jakość była ok i za 7-9 dni efekt starań był widoczny na pozytywnym teście 🤞
 
reklama
Do góry