reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny ja z nietypowym pytaniem. Czy podczas starań o dzidzię czasem sięgacie po drinka? Od roku za każdym razem gdy wpadną znajomi to albo jestem przed owulacja, albo po, albo przed okresem i PSM zabiera mi chęci do życia, a gdy przychodzi okres i test z jedną kreseczką to załamka i nie myślę o spotkaniach. I od początku starań tak mijają kolejne miesiące. Dzis mam 17 dzień cyklu jutro znajomi wpadają chodzi za mną drink czy powinnam czy raczej nie?
 
reklama
Dziewczyny ja z nietypowym pytaniem. Czy podczas starań o dzidzię czasem sięgacie po drinka? Od roku za każdym razem gdy wpadną znajomi to albo jestem przed owulacja, albo po, albo przed okresem i PSM zabiera mi chęci do życia, a gdy przychodzi okres i test z jedną kreseczką to załamka i nie myślę o spotkaniach. I od początku starań tak mijają kolejne miesiące. Dzis mam 17 dzień cyklu jutro znajomi wpadają chodzi za mną drink czy powinnam czy raczej nie?
A czemu nie? Pewnie ze tak! Dobrze ci ro zrobi, przestaniesz trochę myśleć o tym wszystkim
 
Dziewczyny ja z nietypowym pytaniem. Czy podczas starań o dzidzię czasem sięgacie po drinka? Od roku za każdym razem gdy wpadną znajomi to albo jestem przed owulacja, albo po, albo przed okresem i PSM zabiera mi chęci do życia, a gdy przychodzi okres i test z jedną kreseczką to załamka i nie myślę o spotkaniach. I od początku starań tak mijają kolejne miesiące. Dzis mam 17 dzień cyklu jutro znajomi wpadają chodzi za mną drink czy powinnam czy raczej nie?
Ja zaczęłam sama pić, może nie drinka a wino czerwone bo podobno dobrze działa na endometrium. Także możesz mieć przyjemne z pożytecznym 😉
 
Hej dziewczyny za 2 dni termin @ i przeczucie ze nadejdzie, jestem bardzo zdołowana... a najgorsza jest świadomośc, że gdyby nie ciąża bezzarodkowa już za trzy miesiące bym rodziła ...
Ja podobnie, za 3,5 mca 🙁🙄
Dodam, że test owulacyjny pozytywny miałam 17 kwietnia(z bólami podbrzusza) i 30 kwietnia (zrobiłam z racji ogromnej ilości śluzu płodnego)
No to ja podobnie, dwukrotnie śluz płodny w cyklu, pierwszy raz🙄 Mam nadzieję że nie będę świrować przed przyjściem @,bo teraz też nie będę wiedziała kiedy powinna przyjść.... Eh. Tutaj widzę dziewczyny też ze spóźniającymi się okresami, chyba przesilenie i tyle.
 
0FEED54D-178A-4EDA-A225-3D82A3540829.jpg
Tutaj jest napisane, żeby powtórzyć po 48h? Dobrze zrozumiałam, czy po prostu trzeba betę powtarzac?
 
reklama
Do góry