reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Masz dalej jakieś bóle? Ja już nic kompletnie ☹️ coś czuję że i tak nizlc z tego, i się zastanawiam czy jest szansa nie zajść w ciążę przy idealnej książkowej owulacji... Przychodzi mi do głowy jedynie niedrożność ale na razie owulacje miałam 2 razy pod rząd z lewgo jajnika być może jeszcze jest szansa na prawy ☹️
Ja mam owu caly czas z lewego jajnika a oba zdrowe, ginek mowi ze taka moja natura 🤷🏻‍♀️
 
Ciężko mi rzucić... Ale póki ciazy nie ma to nie mam tego problemu. Jak w lutym były dwie kreski to ostatni papieros i cała paczka poszła do kosza, a że się nie udało to wróciłam znowu :D
Z nałogami to czasami chyba jest odwrotnie, nakazuje się mężczyznom odstawienie używek a mój sąsiad nie ma dnia żeby był trzeźwy a w pierwszym cyklu syna zrobili
 
Ciężko mi rzucić... Ale póki ciazy nie ma to nie mam tego problemu. Jak w lutym były dwie kreski to ostatni papieros i cała paczka poszła do kosza, a że się nie udało to wróciłam znowu :D
Dokladnie. Nie dajmy sie tez zwariowac. Wszystko jest dla ludzi uwazam :)
 
Tak czytam Wasze posty dziewczyny i widze ze duzo z Was zaczelo starania początkiem roku ;) ja to przy niektorych juz dinozaur 😏
Starania zaczelismy w lipcu 2019 i do niej pory nic 🤷🏻‍♀️ Co prawda pierwszy ginek do ktorego chodziłam mowil bez badan ze wszystko Ok i robic, po roku nieudanych prób zmieniłam lekarza. W listopadzie w tamtym roku zaczelam badania, mnostwo badan ja i moj maz. Wiec teraz przynamniej wiemy na czym stoimy. Jesli w tym cyklu sie nie uda to monitorowanie od następnego, zastrzyki w brzuch i tak przez 3 cykle. Pozniej in vitro jesli sie nie uda . Boje sie strasznie in vitro. Pozdrawiam Was wszystkie i zycze 2 kresek ❤️ Jestesmy w tym razem dziewczyny ❤️
 
reklama
Do góry