reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jasne, że nie 😄 pierwsze nieudane cykle były dla mnie najgorsze jak musiałam sobie wbić do głowy, że to jednak tak szybko nie działa jak chciałam i jak sobie planowałam 🤣
Znam historię w drugą stronę xD. Zaczęli się starać 6 miesięcy przed ślubem, bo wśród znajomych wszyscy mieli problemy z zajściem i schodziło z tym długo. Udało się w 1 cyklu. I trochę był problem z suknią, która była już wcześniej kupiona 🤣. W każdym razie z drugim deklarują, że będą robić ostrożniejsze założenia.
 
Masz dalej jakieś bóle? Ja już nic kompletnie ☹️ coś czuję że i tak nizlc z tego, i się zastanawiam czy jest szansa nie zajść w ciążę przy idealnej książkowej owulacji... Przychodzi mi do głowy jedynie niedrożność ale na razie owulacje miałam 2 razy pod rząd z lewgo jajnika być może jeszcze jest szansa na prawy ☹️
Każda zdrowa para, czyli również przy „książkowej” owulacji, w każdym cyklu ma jedynie 30% szans na ciąże. Gdyby owulacja była kluczem do sukcesu, to by nas tutaj tak dużo nie było.
 
Każda zdrowa para, czyli również przy „książkowej” owulacji, w każdym cyklu ma jedynie 30% szans na ciąże. Gdyby owulacja była kluczem do sukcesu, to by nas tutaj tak dużo nie było.
Dokladnie, przyjedzie i na nas czas, szybciej pozniej. Organizm kiedy będzie gotowy to zaskoczy. No chyba że problemy zdrowotne to lepiej się badać:D
 
Każda zdrowa para, czyli również przy „książkowej” owulacji, w każdym cyklu ma jedynie 30% szans na ciąże. Gdyby owulacja była kluczem do sukcesu, to by nas tutaj tak dużo nie było.
Dokładnie tak jak mówisz [emoji4] ja mam idealną owulacje a ciąży brak [emoji2370]

A co do tematu wyżej i picia alko, pierwsze cykle nie piłam ale teraz żyje normalnie. Jak mam ochotę czy okazję to sobie pozwalam :) nawet nauczyłam się pić czerwone wino (nigdy nie przepadałam) bo podobo działa na endometrium [emoji4]
 
Dziewczyny zrobilam test ciążowy, od razu pojawila sie blada druga kreska, po chwili test wygladal na zalany.... Czy wierzyc takiemu testowi? Miala ktoras z was tak i sie okazalo ze to ciaza? Zrobie jutro test, wiadomo. Jednakże dzis juz chcialabym wiedzieć czy ktoras z Was tak miała. Nie mam mozliwosci sprawdzic beta hcg przez najblizszy tydzień....
 

Załączniki

  • IMG_20210502_110312.jpg
    IMG_20210502_110312.jpg
    556,6 KB · Wyświetleń: 133
  • IMG_20210502_110039.jpg
    IMG_20210502_110039.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 132
Dziewczyny zrobilam test ciążowy, od razu pojawila sie blada druga kreska, po chwili test wygladal na zalany.... Czy wierzyc takiemu testowi? Miala ktoras z was tak i sie okazalo ze to ciaza? Zrobie jutro test, wiadomo. Jednakże dzis juz chcialabym wiedzieć czy ktoras z Was tak miała. Nie mam mozliwosci sprawdzic beta hcg przez najblizszy tydzień....
Cięzko powiedziec ..róznie bya. trzeba powtórzyć
 
Dziewczyny zrobilam test ciążowy, od razu pojawila sie blada druga kreska, po chwili test wygladal na zalany.... Czy wierzyc takiemu testowi? Miala ktoras z was tak i sie okazalo ze to ciaza? Zrobie jutro test, wiadomo. Jednakże dzis juz chcialabym wiedzieć czy ktoras z Was tak miała. Nie mam mozliwosci sprawdzic beta hcg przez najblizszy tydzień....
Ja miałam podobnie z 2 miesiące temu i u mnie wyszedł negatywny. Ale myśle, ze może tak po prostu trafiłaś. Zrób drugi jutro, będę trzymała kciuki :)
 
reklama
Dziewczyny zrobilam test ciążowy, od razu pojawila sie blada druga kreska, po chwili test wygladal na zalany.... Czy wierzyc takiemu testowi? Miala ktoras z was tak i sie okazalo ze to ciaza? Zrobie jutro test, wiadomo. Jednakże dzis juz chcialabym wiedzieć czy ktoras z Was tak miała. Nie mam mozliwosci sprawdzic beta hcg przez najblizszy tydzień....
Ile dpo jesteś? Test według mnie jest negatywny. Powtórz jutro najlepiej 😊
 
Do góry