reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja dzisiaj witam w 28 DC ;) dobrze, że to majówka i musiałabym specjalnie szukać otwartej apteki więc nie korci :D trzeba chyba spokojnie czekać na okres. Już się śmiałam do męża, że jak nie zrobię zapasu podpasek to może okres nie przyjdzie...

Zastanawia mnie fakt infekcji intymnych...po ostatnich problemach z drogami moczowymi odczuwam czasami pieczenie w pochwie ale nie wiem co bezpiecznie stosować w czasie starań, czy jakieś globulki nie będą w razie czego niekorzystnie działać. Producenci wszędzie się zabezpieczają i w pierwszym 3 miesiącach to chyba nic nie można stosować.
mam cykle 26-27 dniowe , więc @ przyjdzie jutro lub pojutrze 😑
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie. 17 kwietnia powinnam mieć owulacje. Śluzu nie było praktycznie w ogóle ale test owulacyjny Clearblue pokazał buzke. Jutro powinnam mieć okres a tu nagle mam tyleee śluzu płodnego. Zrobiłam test owulacyjny a tam znowu buźka.. Zrobiłam też innej firmy i na nim też dość wyraźna kreska.
hej , jak tam? Zrobiłaś test ciążowy? Chociaż wasze kreski poogladam 😁
 
Chciałam zapytać czy jest ktoś z okolic Krakowa
Mąż chce zrobić badanie nasienia, ale wogole nie wiem jak się to załatwia ile to kosztuje i wogole jestem zielona w tym temacie 😑
 
Chciałam zapytać czy jest ktoś z okolic Krakowa
Mąż chce zrobić badanie nasienia, ale wogole nie wiem jak się to załatwia ile to kosztuje i wogole jestem zielona w tym temacie 😑
My jak robiliśmy kiedyś to w Warszawie, my bez skierowania tak na własną rękę, dzwoniliśmy do kliniki invimed czy invicta już nie pamiętam i zapisał się mąż na dany dzień, godzinę, opłacił przed badaniem chyba albo 170 albo 190 zł. Ale to samo badanie bez wizyty u lekarza.
 
My jak robiliśmy kiedyś to w Warszawie, my bez skierowania tak na własną rękę, dzwoniliśmy do kliniki invimed czy invicta już nie pamiętam i zapisał się mąż na dany dzień, godzinę, opłacił przed badaniem chyba albo 170 albo 190 zł. Ale to samo badanie bez wizyty u lekarza.
ok dziękuję, to zadzwonię po majowce, mamy najbliżej Kraków 60 km od nas
 
ok dziękuję, to zadzwonię po majowce, mamy najbliżej Kraków 60 km od nas
Można też próbować na NFZ w zależności jakie się ma możliwości finansowe i ile chce się czekać. Partner znajomej normalnie u lekarza rodzinnego powiedział, że ma wątpliwości co do płodności i dostał skierowanie do Warszawy do szpitala do androloga i tam wszystko było realizowane w ramach NFZ z tym, że czekał około 2 miesięcy na wizytę.
 
Ja dzisiaj witam w 28 DC ;) dobrze, że to majówka i musiałabym specjalnie szukać otwartej apteki więc nie korci :D trzeba chyba spokojnie czekać na okres. Już się śmiałam do męża, że jak nie zrobię zapasu podpasek to może okres nie przyjdzie...

Zastanawia mnie fakt infekcji intymnych...po ostatnich problemach z drogami moczowymi odczuwam czasami pieczenie w pochwie ale nie wiem co bezpiecznie stosować w czasie starań, czy jakieś globulki nie będą w razie czego niekorzystnie działać. Producenci wszędzie się zabezpieczają i w pierwszym 3 miesiącach to chyba nic nie można stosować.


Poszłabym do lekarza, różne rodzaje infekcji wymagają różnych środków leczniczych. Faktycznie w ciąży jest baaardzo ograniczona możliwość leczenia, samej mi wyszła infekcja kilka cykli temu i to już po owulacji (bezobjawowa, posiew był robiony dodatkowo) i miałam cała rozpiskę co mam stosować jeśli okaże się ze jednak ciąża, a co jeśli nie ciąża. Dwie różne recepty.
 
reklama
Można też próbować na NFZ w zależności jakie się ma możliwości finansowe i ile chce się czekać. Partner znajomej normalnie u lekarza rodzinnego powiedział, że ma wątpliwości co do płodności i dostał skierowanie do Warszawy do szpitala do androloga i tam wszystko było realizowane w ramach NFZ z tym, że czekał około 2 miesięcy na wizytę.
My już mamy syna, mąż ma 2 z poprzedniego małżeństwa, ale u nas może być problem że względu na wiek męża
 
Do góry