reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

To jesteśmy w tym samym wieku :) ja na Twoim miejscu i dziś i jutro bym próbowała bo z Twoich parametrów z dzisiejszej wizyty widać że jest super :D nie sugeruj się do końca testami owu. Mój gin kazał mi je wyrzucić do kosza, nie mam z nimi dobrych doświadczeń też. Ale to moje zdanie i mojego gina :D ktoś może ma inne. Życzę Ci powodzenia. Masz zajebiste endo i super pęcherzyk, trzymam kciuki!! :*
Staraliśmy się wczoraj i będziemy dzisiaj i zo zobaczymy co z tego wyjdzie w czwartek zapisałam się an monitoring zobaczyć czy pęcherzyk pękł 🙂 mam cicha nadzieję że to będzie ten cykl 🥰 dzięki!! ❤️
 
reklama
Testy owulacyjne nie u wszystkich się sprawdzają. Nie myśl tylko o celowaniu, czerp przyjemność ze zbliżeń, jak masz ochote, to po prostu idź uprawiać seks [emoji16]
Skąd pomysł z drożnością? Rodziłas już? Masz inne badania porobione?


Ja dostaje plamien od razu po owulacji. U mnie to problem z progiem. Równie dobrze u Ciebie może to być pozostałość po pęknięciu pęcherzyka (plamienie okoloowulacyjne). Jeśli nie jest bardzo intensywne i trwa nie dłużej niż 2-3 dni to chyba nie ma powodów do niepokoju [emoji6]


Nie chodzi o to jak wysoka jest temperatura. Jeśli utrzymuje się na wyższych to jest ok [emoji3526] o ciąży można myśleć jak się temp na wyższych utrzyma przed minimum 18 dni po owulacji, ale wcześniej zdążysz już zatestowac [emoji16]
Nie rodziłam jeszcze, mam porobione wszystkie badania hormonalne, miałam problemy z infekcja przez rok czasu lub dłużej.... Stąd pomysł o drożność.
 
Mi lekarz ginekolog powiedział żeby nie brać pod uwagę testów owu bo są mało wiarygodne mi wyszło że miałam owulację gdzie tak naprawdę dopiero po tygodniu była. Jak to mój lekarz radzi przytulać się i przytulać [emoji846]

To nie jest tak, ze testy owu nie są wiarygodne. Wiadomo, nie są standaryzowane, ale wpasowują się w ogólny schemat u większości osób (nie u wszystkich). Test pozytywny nie mówi o tym, ze masz owulacje, tylko ze wzrósł poziom LH w organizmie. Zwykle dochodzi wtedy do pęknięcia pęcherzyka ale nie musi tak być. Ja do pary mierze temp, i mam potwierdzenie czy owu była czy nie. Ja bym nie odradzała innym dopóki sami nie zweryfikują czy u nich pokrywa się to z monitoringiem choć raz.
 
Witam się dziś z Wami w 2-ugim dniu nowego cyklu, wczoraj znów maraton na SORze i skończyło się zastrzykiem... :-( :(:-( :( Jutro zaczynam Clo, tel do lekarza i monitoringi, jestem ciekawa jaki będzie ten cykl, liczę , że owocny 😜😜 Miłego dnia!!! 😘😘
 
Hej. Wczoraj testowalam i niestety biało, odstawiłam luteinie i czekam na kolorowe dni [emoji6] mam plan na ten miesiąc, obstawiam się lekami(suplementami), jak mi nie pomogą to już nie wiem co jest grane [emoji2356].
Co do testów owu to u mnie też się nie sprawdzają. Nie umiem wylapac pika.

A jak u Was? Kto testuje niedługo?
Dziewczyny jak wytrzymać ? [emoji23]
Ale masz długie cykle.....normalne to? Sorki, że pytam i się dziwię [emoji9]
 
Jakie suple będziesz brała?[emoji846]
Hej. Wczoraj testowalam i niestety biało, odstawiłam luteinie i czekam na kolorowe dni [emoji6] mam plan na ten miesiąc, obstawiam się lekami(suplementami), jak mi nie pomogą to już nie wiem co jest grane [emoji2356].
Co do testów owu to u mnie też się nie sprawdzają. Nie umiem wylapac pika.

A jak u Was? Kto testuje niedługo?
Ale masz długie cykle.....normalne to? Sorki, że pytam i się dziwię [emoji9]
 
Mój już czasami ma do mnie pretensje że nic tylko "mój cykl, moja owulacja" że traktuje go jako dawce spermy. Ale wcale tak nie jest... Mógłby być trochę bardziej wyrozumiały dla mnie. Tym bardziej że sam mówi mi jaki to czuje się niepotrzebny bo nie ma dziecka. A ja bym chciała właśnie spełnić jego marzenia. :zawstydzona/y: Choć po części go rozumiem, chciałby fajnego seksu i żebym bardziej skupiła się na nim. Ach, ciężko bywa...
U nas znowu jest tak ze oboje chcemy ale nie ma takiej presji ze tylko w dni płodne jest stosunek. Moj maz przez to spokojny i zadowolony. Nie kłócimy sie o to bo to byla nasza wspolna decyzja ze chcemy miec dziecko. Wie jak wazne sa dni płodne i sam nieraz pyta kiedy owulacja zebysmy nie przegapili :) tyle to juz nas kosztowalo , ze kazdy cykl jest wazny :) ale przy tym wszystkim nie zapomniany o przyjemności jakas jest seks 😉
Moze powinniście z partnerem przerobić ten temat 😉 pozdrawiam
Hej,

nie wiedziałam, że jednak opublikowało post :>

Wszystkie moje wyniki:
19,30
21,70
23,18
25,60
29,80
30,10

Dlatego uważam, ze to nie za niski progesteron wywołuje te plamienia. Czy wy nie macie takich plamień? U mnie zaczynają się na ok 2-3 dni przed okresem, od takiego karmelowego koloru i ponownie pojawiają się po okresie, trwają ze 3 dni, mają intensywną brunatną barwę.
ja mam co cykl takie plamienia, zaczynaja i koncza @. Mam je od zawsze i u mnie to normalne 😉
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No, my się o to wczoraj ścięliśmy. I owulacje diabli wzięli. Poplakalam się wczoraj z tego wszystkiego. Przecież ja też bym wolała zaskoczy tak o! I po robocie. Obiecałam sobie xe od następnego cyklu nawet słowem nie pisnę kiedy mam dni płodne. Bo widzę, że go to spina. 😒
Skoro sie o to kłócicie to moze nie do konca jest to wasza wspolna decyjza zeby miec dziecko? Rozumiem ze nerwy biora gore, ale jesli oboje bardzo chcecie to nie powinno dochodzić to takich klotni :( i nie mozna zapominać ze seks to przede wszystkim przyjemnosc a nie obowiązek w owulacje ;)
Ja plakalam tylko raz podczas starań, ostatnio jak dostalam miesiączkę, a moj maz plakal razem ze mna. Dodam ze staramy sie 2 lata .
dla kazdego ta sytuacja jest trudna dlatego sie wspieramy. Klotnia tylko pogorszyłaby i tak ciezka sytuacje .
zycze Wam kochana cierpliwości, spokoju i upragnionych 2 kreseczek ❤️
 
Do góry