reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Endo 5mm w 10dc pęcherzyk był wtedy 15mm, nie biorę nic na powiększenie, ginekolog powiedziała że chce zostawić moje naturalne cykle, idę znowu dzisiaj na monitoring i zobaczymy co tam się dzieje, zawsze po owulacji daje mi receptę na duphaston do dnia spodziewanej miesiączki jak test negatywny karze odłożyć i znowu śmigać na monitoring... Zapomniałam dodać że mam pcos ale owulację mam podobno lecz kazała dalej chodzic na monitoring
Nie wiem ile endo rośnie ale myśle ze endo masz ok, jakby po owu miało koło 8 to już bardzo spoko. Skoro masz owulacje naturalne to nic tylko się cieszyć i działać [emoji3526] chodzisz prywatnie?

Ja zawsze wrzucałam do others bo robiłam różnych firm testy. A wątpię żeby rateing się zmienił jak dam pod inną zakładkę.
Jesli pokazuje tam stosunek to tez myśle, ze nie będzie różnicy.

Nie prawda, dziewczyny tu pisały, że najlepiej wrzucać do easy home
Bo ktoś wrzucał do takiej, gdzie niby wylicza poziom LH, jakim cudem? To już tylko aplikacja wie. Grunt żeby wskazywało na stosunek testowej do kontrolnej. Ja po prostu wrzucam do pierwszej [emoji6]
 
reklama
Nie wiem ile endo rośnie ale myśle ze endo masz ok, jakby po owu miało koło 8 to już bardzo spoko. Skoro masz owulacje naturalne to nic tylko się cieszyć i działać [emoji3526] chodzisz prywatnie?


Jesli pokazuje tam stosunek to tez myśle, ze nie będzie różnicy.


Bo ktoś wrzucał do takiej, gdzie niby wylicza poziom LH, jakim cudem? To już tylko aplikacja wie. Grunt żeby wskazywało na stosunek testowej do kontrolnej. Ja po prostu wrzucam do pierwszej [emoji6]
Tak chodzę prywatnie ale owu potwierdzone i ciąży dalej nie ma, ginekolog za każdym razem ze endo malutkie więc nie wiem
 
Tak chodzę prywatnie ale owu potwierdzone i ciąży dalej nie ma, ginekolog za każdym razem ze endo malutkie więc nie wiem

Owu nie gwarantuje ciąży, ale jest do niej niezbędne [emoji39] co do endo, obstawiam, ze jeśli w 10dc pęcherzyk ma 15mm to pewnie owu jest koło 14dc? Nie wiem ile endo może przyrosnąć w te 4 dni, może faktycznie rośnie wolniej [emoji2368] niemniej jak w okolicy owu osiągasz te 7-8 mm to nie jest zle. Są naturalne sposoby na poprawę endo, sprobuj [emoji6] nie powiem Ci jakie bo nie pamietam, nie mam potrzeby stosowania (pamietam tylko o winie [emoji16]), ale dziewczyny napewno podpowiedzą. Dziwie się tylko, ze skoro gin stwierdza za małe endo nic Ci nie mówi na temat tego jak je poprawić, a tylko ciąga na kolejne monitoringi, które najwyraźniej nic nie wnoszą [emoji2368]

IMG_7594.jpg
 
No wiedziałam, ze ktoś tu kiedyś mówił o tym, tylko nie wiedziałam kogo wywoływać [emoji16] Dzięki [emoji3590]
Dzięki już właśnie po wizycie pęcherzyk 22mm endo 8mm kazała się starać dzisiaj i jutro, już dzisiaj nie mam siły i chyba jutro pykniemy coś 😵nie wiem czy taka nagła poprawa była po duphastonie 🤔 mówiła że jak w te i przyszła owulację nie zajdę w ciążę koniecznie trzeba ebfzie zrobię drożność jajowodów ☹️
 
Dziewczyny czy któraś korzysta z ovufriend i bada temperaturę? Nie do końca rozumiem ten wykres temperatury a w sekcji pytania i odpowiedzi nie ma nurtującego mnie pytania 🙈 czy znajdzie się dobra dusza i mi odpowie na kilka pytań? Może być tutaj, może być na priv 😪
 
Dzięki już właśnie po wizycie pęcherzyk 22mm endo 8mm kazała się starać dzisiaj i jutro, już dzisiaj nie mam siły i chyba jutro pykniemy coś [emoji43]nie wiem czy taka nagła poprawa była po duphastonie [emoji848] mówiła że jak w te i przyszła owulację nie zajdę w ciążę koniecznie trzeba ebfzie zrobię drożność jajowodów [emoji3525]
Długo się już staracie, ze na drożność Cię wysyła? Ile masz lat? Z tego co wiem luteina wpływa na endometrium (zażywam po owulacji wiec nie wiem czy może wpłynąć tylko w drugiej fazie czy ogólnie, możliwe ze ogólnie bo i owu mam wcześniej od jakiegoś czasu). Pewnie duphaston działa podobnie.

Dziewczyny czy któraś korzysta z ovufriend i bada temperaturę? Nie do końca rozumiem ten wykres temperatury a w sekcji pytania i odpowiedzi nie ma nurtującego mnie pytania [emoji85] czy znajdzie się dobra dusza i mi odpowie na kilka pytań? Może być tutaj, może być na priv [emoji25]
Możesz pytać [emoji16]
 
reklama
Do góry