reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Możesz pytać [emoji16]
To mogą być głupie pytania ale to pierwszy cykl z tą aplikacją i zapisywaniem tempki.
Od czego zależy wysokość umieszczonych dni po owulacji 1,2,3 itd...? na niektórych wykresach jest bardzo nisko a na niektórych bardzo wysoko 🤔. Dodatkowo nie wyznaczyło mi temperatury bazowej i nie wiem dlaczego 🤔 coś jeszcze miałam spytać ale już nie wiem...jak sobie przypomnę to dam znać 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20210427_212326.jpg
    IMG_20210427_212326.jpg
    81,9 KB · Wyświetleń: 70
reklama
To mogą być głupie pytania ale to pierwszy cykl z tą aplikacją i zapisywaniem tempki.
Od czego zależy wysokość umieszczonych dni po owulacji 1,2,3 itd...? na niektórych wykresach jest bardzo nisko a na niektórych bardzo wysoko [emoji848]. Dodatkowo nie wyznaczyło mi temperatury bazowej i nie wiem dlaczego [emoji848] coś jeszcze miałam spytać ale już nie wiem...jak sobie przypomnę to dam znać [emoji85]

Dpo są na jednym poziomie cały czas [emoji16] tu się nic nie dzieje.
OF jakiś czas temu zrezygnowało z rysowania linii temperatur niższych. Tę funkcjonalność w darmowym zakresie wciąż posiada FertilityFriend (o tą poziomą Ci chodzi, tak?)
 

Załączniki

  • D91C7D3E-1E29-4145-8BB0-BEA7A92686CD.jpeg
    D91C7D3E-1E29-4145-8BB0-BEA7A92686CD.jpeg
    111,6 KB · Wyświetleń: 58
Długo się już staracie, ze na drożność Cię wysyła? Ile masz lat? Z tego co wiem luteina wpływa na endometrium (zażywam po owulacji wiec nie wiem czy może wpłynąć tylko w drugiej fazie czy ogólnie, możliwe ze ogólnie bo i owu mam wcześniej od jakiegoś czasu). Pewnie duphaston działa podobnie.


Możesz pytać [emoji16]
Nie długo dopiero 2 miesiąc, jednak pęcherzyk 24mm 😄 teraz dopwiro zobaczyłam na wyniki usg, 24lata, zrobiłam sobie teraz tets owu i wyszedł negatywny kurde nie wiem czy się starać dzisiaj czy jutro wieczór 😑 tak dzień w dzień też się nie da ☹️
 
Kochane. W sobotę miałam owulację. Dzisiaj dostałam plamienia brązowego. Śluz zabarwiony na brązowo. Troche sie martwię.
Miałyście taka sytuację? Wiem, że na implantacje za wcześnie. Dodam, że pobolewa mnie jajnik cały czas.
 
Dpo są na jednym poziomie cały czas [emoji16] tu się nic nie dzieje.
OF jakiś czas temu zrezygnowało z rysowania linii temperatur niższych. Tę funkcjonalność w darmowym zakresie wciąż posiada FertilityFriend.
Hmm na niektórych wykresach dziewczyny miały mniej więcej na poziomie 36.9 i czasem wyżej 🙈 i pytanie czy jeśli mam temp wyższe na poziomie 36.67 czy tam 36.72 to są na tyle wysokie tempki przy których mogę być w ciąży? Normalna moja temp to 36.2- 36.3 temp mierze w ustach zaraz po przebudzeniu, po minucie termometr pika i sprawdzam 😪. Termometr to microlife MT16c2 🙈
Edit: tak dokładnie o tę poziomą 😅
 
Nie długo dopiero 2 miesiąc, jednak pęcherzyk 24mm 😄 teraz dopwiro zobaczyłam na wyniki usg, 24lata, zrobiłam sobie teraz tets owu i wyszedł negatywny kurde nie wiem czy się starać dzisiaj czy jutro wieczór 😑 tak dzień w dzień też się nie da ☹️
To jesteśmy w tym samym wieku :) ja na Twoim miejscu i dziś i jutro bym próbowała bo z Twoich parametrów z dzisiejszej wizyty widać że jest super :D nie sugeruj się do końca testami owu. Mój gin kazał mi je wyrzucić do kosza, nie mam z nimi dobrych doświadczeń też. Ale to moje zdanie i mojego gina :D ktoś może ma inne. Życzę Ci powodzenia. Masz zajebiste endo i super pęcherzyk, trzymam kciuki!! :*
 
Nie długo dopiero 2 miesiąc, jednak pęcherzyk 24mm [emoji1] teraz dopwiro zobaczyłam na wyniki usg, 24lata, zrobiłam sobie teraz tets owu i wyszedł negatywny kurde nie wiem czy się starać dzisiaj czy jutro wieczór [emoji58] tak dzień w dzień też się nie da [emoji3525]
Testy owulacyjne nie u wszystkich się sprawdzają. Nie myśl tylko o celowaniu, czerp przyjemność ze zbliżeń, jak masz ochote, to po prostu idź uprawiać seks [emoji16]
Skąd pomysł z drożnością? Rodziłas już? Masz inne badania porobione?

Kochane. W sobotę miałam owulację. Dzisiaj dostałam plamienia brązowego. Śluz zabarwiony na brązowo. Troche sie martwię.
Miałyście taka sytuację? Wiem, że na implantacje za wcześnie. Dodam, że pobolewa mnie jajnik cały czas.
Ja dostaje plamien od razu po owulacji. U mnie to problem z progiem. Równie dobrze u Ciebie może to być pozostałość po pęknięciu pęcherzyka (plamienie okoloowulacyjne). Jeśli nie jest bardzo intensywne i trwa nie dłużej niż 2-3 dni to chyba nie ma powodów do niepokoju [emoji6]

Hmm na niektórych wykresach dziewczyny miały mniej więcej na poziomie 36.9 i czasem wyżej [emoji85] i pytanie czy jeśli mam temp wyższe na poziomie 36.67 czy tam 36.72 to są na tyle wysokie tempki przy których mogę być w ciąży? Normalna moja temp to 36.2- 36.3 temp mierze w ustach zaraz po przebudzeniu, po minucie termometr pika i sprawdzam [emoji25]. Termometr to microlife MT16c2 [emoji85]
Edit: tak dokładnie o tę poziomą [emoji28]
Nie chodzi o to jak wysoka jest temperatura. Jeśli utrzymuje się na wyższych to jest ok [emoji3526] o ciąży można myśleć jak się temp na wyższych utrzyma przed minimum 18 dni po owulacji, ale wcześniej zdążysz już zatestowac [emoji16]
 
Nie długo dopiero 2 miesiąc, jednak pęcherzyk 24mm 😄 teraz dopwiro zobaczyłam na wyniki usg, 24lata, zrobiłam sobie teraz tets owu i wyszedł negatywny kurde nie wiem czy się starać dzisiaj czy jutro wieczór 😑 tak dzień w dzień też się nie da ☹️
Mi lekarz ginekolog powiedział żeby nie brać pod uwagę testów owu bo są mało wiarygodne mi wyszło że miałam owulację gdzie tak naprawdę dopiero po tygodniu była. Jak to mój lekarz radzi przytulać się i przytulać 🙂
 
reklama
Do góry