reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Mój jak już słyszy owulacja to aż go trzpie mówi że zroby co ammy zoebic i po robocie maskara też tak nie chce a chodzę do ginekologa mówi że muszę chodzić na tą owulację i musimy współżycie w te dni bo inaczej nie będzie wiedział co i jak zwłaszcza że endometrium wychodzi małe. Sama bym tak chciała jak piszesz na spontanie... Jak się okaże że jeszcze nie miałam owulacji to już raczej nie będę go zmuszać ani mu nic mówić. Jeszcze objęłam taka taktykę ze po prostu przytrzymać go przez dłuższy czas i celować w te dni [emoji23][emoji28][emoji2356]

Jakie to endo masz i w której fazie? Bierzesz coś, żeby rosło? Nie rozumiem stwierdzenia, ze „musisz chodzić na ta owulacje” - rozwiniesz?
 
Hej. Zainstalowałam sobie apke Premom, wstawiłam test wg mnie pozytywny a pokazało mi jako low...
Według Was jest pozytywny czy apka ma rację? Zobacz załącznik 1264742

Równie dobrze mogłaś zle wczytać zdjęcie i apka wtedy wariuje. Ewidentnie nie jest low wiec mogłaś próbować dalej. A test za długo trzymasz, ja tak jak dziewczyny, 10-15 sekund.
 
No, my się o to wczoraj ścięliśmy. I owulacje diabli wzięli. Poplakalam się wczoraj z tego wszystkiego. Przecież ja też bym wolała zaskoczy tak o! I po robocie. Obiecałam sobie xe od następnego cyklu nawet słowem nie pisnę kiedy mam dni płodne. Bo widzę, że go to spina. 😒
Widzisz mam to samo... ☹️
 
Jakie to endo masz i w której fazie? Bierzesz coś, żeby rosło? Nie rozumiem stwierdzenia, ze „musisz chodzić na ta owulacje” - rozwiniesz?
Endo 5mm w 10dc pęcherzyk był wtedy 15mm, nie biorę nic na powiększenie, ginekolog powiedziała że chce zostawić moje naturalne cykle, idę znowu dzisiaj na monitoring i zobaczymy co tam się dzieje, zawsze po owulacji daje mi receptę na duphaston do dnia spodziewanej miesiączki jak test negatywny karze odłożyć i znowu śmigać na monitoring... Zapomniałam dodać że mam pcos ale owulację mam podobno lecz kazała dalej chodzic na monitoring
 
reklama
Do góry