reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Jakbyś podchodziła na chłodno to robiłabyś testu tydzień przed @, nie szła na betę w ten dzień, nie stawiała smutnych emotikonów i nie szukała cienia kreski [emoji854] "Latanie po laboratoriach" to dość pejoratywnie wyrażenie, a niepotrzebnie [emoji6] Nie sądzę żeby na wątku "staraczki" były super wyluzowane w temacie zachodzenia w ciążę dziewczyny, raczej każdej zależy i myśli o tym każdego dnia co nie jest zbyt "chłodne"[emoji1]
słucham? Skad Ty możesz wiedzieć jak ja podchodzę? Znasz mnie? Czy tylko podczytujesz forum? Chyba nie czytasz dokładnie bo betę robiłam PRZY OKAZJI wszystkich badań a Ty nie idziesz przypadkiem 9dpo? To był moj 9dpo właśnie... smutne emotikony Ci naprawdę dużo o mnie mówią 🤣 i cienia nie szukałam tylko go widziałam i wyrzuciłam test a ze dziewczyny poprosiły to je wstawiłam... wiesz co? Staramy się wszystkie aby podchodzić na luźno, jednej wychodzi, drugiej ciężej czekając na pierwsze maleństwo i mając instynkt macierzyński, to ze napisałam na luźno to tak czuje NA LUŹNO bo nie każe nikomu potwierdzać czy tez to widzi... nie rozumiem tego ataku.

Pozdrawiam ciepło 🙃
 
reklama
słucham? Skad Ty możesz wiedzieć jak ja podchodzę? Znasz mnie? Czy tylko podczytujesz forum? Chyba nie czytasz dokładnie bo betę robiłam PRZY OKAZJI wszystkich badań a Ty nie idziesz przypadkiem 9dpo? To był moj 9dpo właśnie... smutne emotikony Ci naprawdę dużo o mnie mówią [emoji1787] i cienia nie szukałam tylko go widziałam i wyrzuciłam test a ze dziewczyny poprosiły to je wstawiłam... wiesz co? Staramy się wszystkie aby podchodzić na luźno, jednej wychodzi, drugiej ciężej czekając na pierwsze maleństwo i mając instynkt macierzyński, to ze napisałam na luźno to tak czuje NA LUŹNO bo nie każe nikomu potwierdzać czy tez to widzi... nie rozumiem tego ataku.

Pozdrawiam ciepło [emoji854]
Oj tak, ciepełko aż bucha[emoji23]
 
To forum nie sluzy do wyśmiewania, wytykania, obrażania itp! Tylko to dzielenia sie swoimi obawami, przemyśleniami, przejściami itp.. wiec jesli @Skilly przyszlas tu nawrzucać innym , to zly adres :) kobieta kobiecie... co za czasy, co za ludzie.
@Klauuudia nie przejmuj sie! Cycki do przodu [emoji2956][emoji3526][emoji8]

No dziewczyny, widzę że grubo tu macie. Jak widziałaś pierwsze co napisałam to info, żeby się nie Klaudia nie martwiła, bo nawet przy 5x wyższej becie niż czułość testu wszystko może być dobrze ;) Trochę się po tym zdziwiłam, że "latanie po laboratoriach" jest nie ok[emoji2368] Nikogo nie obrażałam, sama się staram i wiem, że nie jest łatwo w tym czasie.
Nawrzucać?[emoji86] Serio, grubo przesadzacie, jedyne co napisałam sarkastycznie to "ciepełko aż bucha", bo jakoś nie poczułam go z tej wypowiedzi...


ja to odrazu poczułam [emoji2957] niewiadomo skąd i wielki problem. Ja już skończyłam dyskusje w sumie po co ja się jej tłumaczyłam? [emoji23]

Skoro miałaś taką potrzebę to się próbowałaś wytłumaczyć [emoji2368] Ja teraz też mam potrzebę zamknąć temat z mojej strony i właśnie to robię.
Dobrze ze M śpi po pracy bo żal mi go czasami, jak on to znosi? Ja sama siebie mam często dość [emoji2955]
Trzymaj się Klaudia[emoji8]

----

Już możecie wziąć oddech skoro było tak strasznie, bo uciekam[emoji6][emoji1309]
 
No dziewczyny, widzę że grubo tu macie. Jak widziałaś pierwsze co napisałam to info, żeby się nie Klaudia nie martwiła, bo nawet przy 5x wyższej becie niż czułość testu wszystko może być dobrze ;) Trochę się po tym zdziwiłam, że "latanie po laboratoriach" jest nie ok[emoji2368] Nikogo nie obrażałam, sama się staram i wiem, że nie jest łatwo w tym czasie.
Nawrzucać?[emoji86] Serio, grubo przesadzacie, jedyne co napisałam sarkastycznie to "ciepełko aż bucha", bo jakoś nie poczułam go z tej wypowiedzi...




Skoro miałaś taką potrzebę to się próbowałaś wytłumaczyć [emoji2368] Ja teraz też mam potrzebę zamknąć temat z mojej strony i właśnie to robię.Trzymaj się Klaudia[emoji8]

----

Już możecie wziąć oddech skoro było tak strasznie, bo uciekam[emoji6][emoji1309]
naprawdę przeszperalas forum aby coś na mnie znaleść? 🤯🤣🤣🤣 JA NIE NAPISAŁAM, ZE STARANIA TO DLA MNIE LUZ... tylko biorę na CHŁODNO dzisiejsze testowanie i ta betę... naprawdę nie znasz mnie i mojego podejścia... jeszcze raz POZDRAWIAM I BUCHA TERAZ WIELKIE CIEPŁO 🤪
 
reklama
Do góry