reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

reklama
Moja beta 50 na teście wyjętym po godzinie ze śmietnika (30 dc) wyglądała tak (po tescie poleciałam do labo). A teraz (ponad 18 miesięcy po pierwszym zdjęciu) je właśnie banana i wygląda jak na drugim foto[emoji23]
Czemu nie pójdziesz na krew? Ja jutro idę, a to będzie 9 dni po owu[emoji85] Wolę wiedzieć i się nie nakręcać na darmo.Zobacz załącznik 1264302Zobacz załącznik 1264303
Daj znać co pokaże beta 9dpo ✊. Ja jestem twarda i nie testuję do terminu @ 🤣 a przynajmniej tak mi się wydaje na razie 🤣🤣🤣🤣
 
No on jest w piątek ale mam dłuższa II fazę i dziś 12 dpo (potwierdzone monitoringiem) jakbym testu nie miała to bym nie zrobiła [emoji1787] i dlatego podchodzę na chłodno bo widzę, ze testowa i nie latam po laboratoriach [emoji4]

Jakbyś podchodziła na chłodno to robiłabyś testu tydzień przed @, nie szła na betę w ten dzień, nie stawiała smutnych emotikonów i nie szukała cienia kreski [emoji854] "Latanie po laboratoriach" to dość pejoratywnie wyrażenie, a niepotrzebnie [emoji6] Nie sądzę żeby na wątku "staraczki" były super wyluzowane w temacie zachodzenia w ciążę dziewczyny, raczej każdej zależy i myśli o tym każdego dnia co nie jest zbyt "chłodne"[emoji1]
 
Jakbyś podchodziła na chłodno to robiłabyś testu tydzień przed @, nie szła na betę w ten dzień, nie stawiała smutnych emotikonów i nie szukała cienia kreski [emoji854] "Latanie po laboratoriach" to dość pejoratywnie wyrażenie, a niepotrzebnie [emoji6] Nie sądzę żeby na wątku "staraczki" były super wyluzowane w temacie zachodzenia w ciążę dziewczyny, raczej każdej zależy i myśli o tym każdego dnia co nie jest zbyt "chłodne"[emoji1]

Ja tam o tym codziennie nie rozmyślam [emoji39]
 
reklama
Do góry