reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

zazwyczaj test pozytywny wychodził koło 15dc i troszkę się zdziwiłam No i od dnia owulki faza lutealna 15 dni No i @ No ale mogło się coś przestawić także działamy od dziś codziennie 😀
Ja u siebie widzę, że raz na jakiś czas (powiedzmy raz na rok), zdarza mi się taki cykl 24-25 dni. Normalnie jest około 29. Dzisiaj mam 10dc, nie robiłam testu owu się mam wrażenie, że owu jest blisko :p.
 
reklama
Nie ma głupich pytań, co najwyżej głupie odpowiedzi 🙈 Właśnie nie, ale ginekolog w klinice w której jesteśmy od stycznia już zapowiedziała że po 2-3 nieudanych cyklach u nich robi się badanie drożności jajowodów także zobaczymy, jak w tym cyklu się nie uda to pewnie już będziemy na ten temat poważnie rozmawiać 😬
Oby to nie było potrzebne i obyś ujrzała dwie kreseczki :) tego Ci życzę, sobie i wszystkim innym chcącym tego :)
 
Witam, zaczęliśmy starania o dziecko , to nasz drugi cykl . W poprzednim się nie udało ponieważ prawdopodobnie zaszly jakieś zaburzenia hormonalne i owulacja wystąpiła tydzień wcześniej i powstała torbiel z nie pękniętego pęcherzyka w prawym jajniku . Cykl trwał 20 dni . ( gdzie zawsze miałam w miarę regularne 28/29 dni )
W 8 dc( tego cyklu) torbiel wynosiła 3,5 cm,
W 13 dc pęcherzyk dominujący w lewym jajniku 1,6 cm, endometrium 0,8 mm, torbiel się zmniejszyła do ok. 2,5 cm
W 18 dc pęcherzyk pęknięty, potwierdzona owulacja w lewym jajniku , endometrium 0,9 mm. Torbiel wg lekarza pękła , bo widać było duzo płynu w brzuchu i wynosiła ok 1,8 cm .
Wg lekarza nie ma szans w tym cyklu na ciąże przez ta właśnie torbiel ale nie wyjaśnił dokładnie dlaczego , znam dużo dziewczyn które mając torbiel zachodziły w ciąże . Owulacje miałam prawdopodobnie 16dc ( potwierdzone przez testy owulacyjne i mierzenie temperatury ) wydaje się ze wszytko jest jak w najlepszym porządku a jednak słowa lekarza mnie zdezorientowały . Faktycznie mam się nie nastawiać w tym cyklu na ciąże ? Proszę o radę .
Dodam ze mamy już dwójkę dzieci , które udały się nam za 1 razem . Bardzo dziękuje za pomoc .

Endometrium mas 0,9 mm napewno? A nie cm?
 
reklama
Do góry