reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, które były ze swoimi partnerami u androloga, chętnie przyjmę wszystkie rady i podpowiedzi o co warto spytać, na co zwrócić uwagę, jak się przygotować 😉
Macie już jakieś wyniki badań?
Dziewczyny, czy ktoras z Was jest z Wawy, ma lekarza/leczy się w Warszawie? :)
 
reklama
Macie już jakieś wyniki badań?
Dziewczyny, czy ktoras z Was jest z Wawy, ma lekarza/leczy się w Warszawie? :)
Robiliśmy po pół roku starań rozszerzone badanie nasienia ale nigdzie nie poszliśmy do androloga żeby je skonsultować bo wyglądały bardzo dobrze (wszystko w normie a nawet ponad) ale teraz chcemy zrobić jeszcze USG i może jeszcze jakieś badania albo suplementy przepisane przez lekarza brać 🤔
 
Dziewczyny, jestem załamana 😭 Wróciłam z pracy i mąż mi powiedział że zostanę ciocią, szwagier z żoną spodziewają się dziecka, a wiem że tego jeszcze nawet nie planowali... Za nic w świecie bym nie przypuszczała że tak emocjonalnie zareaguję, rozryczałam się i nie mogę się otrząsnąć...Dobrze że powiedział mi w osobności... Dopiero co też bliska koleżanka mi powiedziała że jest w ciąży to cieszyłam się bardzo. A u mnie dopiero co fałszywy test, pierwsza radość, okres, a dzisiaj taka bomba... Mam straszne poczucie niesprawiedliwości i z tego powodu jestem taka zła i tak emocjonalnie reaguję, bo od ślubu mąż miał już 2 wypadki, operację, kolejna operacja za ok 2 tyg, w styczniu poronienie... Wszystko nam idzie pod górkę i tak bym chciała żebyśmy i my mogli w końcu z czegoś się cieszyć... Musiałam się wygadać bo już nie mam komu się nawet wyżalić 😭
Trzymaj się ciepło i rzeczywiście może ich unikaj przez chwilę.
Im też może emocje opadną i za jakiś czas na tapecie nie będzie tylko temat dziecka.

Ja za to wczoraj usłyszałam, że to normalne, że ktoś jest po ślubie, to i dziecko ma.
Tak, normalne... :(
 
Robiliśmy po pół roku starań rozszerzone badanie nasienia ale nigdzie nie poszliśmy do androloga żeby je skonsultować bo wyglądały bardzo dobrze (wszystko w normie a nawet ponad) ale teraz chcemy zrobić jeszcze USG i może jeszcze jakieś badania albo suplementy przepisane przez lekarza brać 🤔
Poszłabym juz ze zrobionym USG, nie jest to mega drogie, a juz jakis konkret będzie. USG nawet rutynowo dobrze zrobic, a wydaje mi sie, ze i tak andro zwyczajowo na usg pokieruje.
 
Poszłabym juz ze zrobionym USG, nie jest to mega drogie, a juz jakis konkret będzie. USG nawet rutynowo dobrze zrobic, a wydaje mi sie, ze i tak andro zwyczajowo na usg pokieruje.
Ale androlog ma USG u siebie i właśnie po to tam idziemy, mąż jeszcze nigdy nie miał robionego USG
 
Podziel się, zawsze się może przydać :) moze byc na priv, jak nie chcesz wszem i wobec :)
A mogę wszem i wobec :D dr Jolanta Szufladowicz-Woźniak :) jest cudowna! ja akurat chodzę do mediparku ale może gdzieś jeszcze przyjmuje, ogólnie babeczka super ciepła i bardzo zna się na tym co robi, żadnemu gine tak nie ufałam jak jej i jest bardzo empatyczne :)
 
reklama
Do góry