reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

U mnie 4dc krwawienie ustaje powoli mam nadzieję że jutro będę już tylko plamić. Powiedzcie dziewczyny od którego dnia cyklu najlepiej zacząć robić testy owulacyjne? Mam w zapasie 8 testów i zastanawiam się czy mi starczy. W zeszłym cyklu pozytywny wyszedł w 16dc więc tak myślałam żeby w tym zacząć się testować tak od 10dc. Jednak korzystam z dwóch aplikacji ovufriend (tę wolę bo wykres koła jest dla mnie bardziej czytelny) i premom. W tej drugiej jest napisane aby testować poziom LH już od końca miesiączki :confused: - zgłupiałam. Powiedzcie co o tym myślicie? Ja osobiście nie widzę sensu przed 10dc ale mogę się mylić....
Jeśli chodzi o humor to mam straszne wachania nastrojów. Mój już ledwo ze mną wytrzymuje. :zawstydzona/y: Chciałabym być bardziej spokojna, nie tak zestresowana i napięta. Ech....
to chyba zależy od długości cyklu...ja mam raczej regularne cykle ale oczywiście wahania są +-2 dni i zawsze kalendarzyk mi pokazywał w aplikacji owulację przy 30 dniowym cyklu w 16 dniu cyklu, w tym miesiącu zaczęłam testować od 10 dnia z myślą, że i tak nic nie będzie wychodziło na początku a pozytywne testy miałam 12 i 13 dnia, testowałam nadal i od 14 dnia już kreska bladła, ja to widzę po sobie i zestawiłam to w wynikach testów owu, że po owulacji mi się automatycznie kończy ochota na sex i załącza humor nie podchodzić bo gryzę :o
 
reklama
Hej dziewczyny ☺️!
To mój trzeci cykl starań i drugi pod względem testowania testami owulacyjnymi. Chyba wszystko idzie zgodnie z planem 💪🏻.
Na zdjęciu 13dc przy 28 dniowych cyklach.
96DC2C50-4FE4-42D0-80E9-6A6387E1194B.jpeg
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma skrzepy podczas miesiączki? Ja od czasu poronienia mam paskudne okresy... Leci ze mnie jak z kraju a na domiar złego ciągle czuje jak wypada że mnie galareta 🤢 ginekolog kazała zwiększyć acard z 75 na 150 i ostatni okres miałam już całkiem, całkiem a teraz znowu powtórka z rozrywki. Zaczęło się niewinnie a wieczorem już masakra 🙄
W tym cyklu też miałam takie obrzydliwe skrzepy, ginekolog stwierdziła że jak endometrium jest dosyć grube to może się tak bardziej "kawalić" 🤢🙄 i też mi napomknęła że to jeden objawów endometriozy ale to na dwoje babka wróżyła, 100% pewności co do endometriozy daje tak na prawdę tylko laparoskopia
 
dziewczyny, ja wpadłam w mały stres :(

Wg testu owulacyjnego miałam owu 14-15.04, ćmilo mnie w tym czasie w lewym jajniku. Od wczoraj (18.04) zaczął mnie bardzo mocno kłuć prawy jajnik. Trwało to cały dzień i całą noc i dalej okropnie kłuje, zwłaszcza jak zmieniam pozycję, zginam nogę. Niepokoję się bardzo po po prawej stronie mam niedrożny jajowód i wyobrażam sobie Bóg wie co, że coś się stało nie tak... macie doświadczenie z takim bólem mocnym jajnika zaraz po owulacji? Może i była owulacja z dwóch jajników, ale dlaczego z tego prawego aż tak boli?
A dzwoniłaś może do swojego lekarza, idziesz na wizytę?
Może to podwójna owulacja? Moja przyjaciółka miała taką sytuację i zaszła w ciążę z niedrożnego jajowodu, lekarz jej powiedział że to cud i że jest pewny że z tego niedrożnego była owu 🤭 a jeśli u Ciebie tak jest to może właśnie dlatego tak Cię boli, bo przez niedrożność jajeczko musi się "mocniej" przepychać?
 
dziewczyny, a ja przychodzę dziś do was z pytaniem odnośnie szczepień.. co o tym myślicie? Starając się o dziecko szczepić się czy nie? ostatnio gdzieś słyszałam, że powinna być przerwa 3msc od szczepienia do zajścia w ciążę , że , teraz gdzieś natknęłam się na artykuł, że można i że nawet jest to wskazane. oczywiście wiadomo, że może się nie udać przez kolejne 3cs np ale może też się udać :) Co wy o tym myślicie?
 
reklama
Do góry